Penktąją pergalę Eurolygoje iškovojo „Valencia“ (5-3).

80%
4/5
100%
2/2

Jaume Ponsarnau auklėtiniai namuose 95:83 (22:21, 23:20, 25:25, 25:17) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (2-5).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pao“ puolėjas Benjaminas Bentilas dvitaškiu sumažino savo ekipos deficitą iki 2 taškų (69:71), tačiau tuomet įvyko lūžis, nulėmęs rungtynes. Šeimininkai surengė spurtą 12:4 ir po Derricko Williamso baudos metimo susikrovė 12 persvarą (82:70).

„Pao“ dar bandė gelbėtis ir po Howardo Sant-Rooso tritaškio sumažino deficitą iki 9 taškų (76:85), tačiau sėkmingą atkarpą (9:4) vėl surengę Ponsarnau auklėtiniai po Martino Hermannssono baudos metimų nutolo per 15 taškų ir tapo nebepavejami (95:80).

Nugalėtojus į priekį vedė Klemenas Prepeličius. Slovėnas per 28 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

Graikų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Ioannis Papapetrou, kuris per 27 minutes pelnė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 18 (4/5 trit., 6 rez. perd.), Derrickas Williamsas 14 (4/8 dvit.), Martinas Hermannssonas 13 (1/7 dvit.), Fernando San Emeterio ir Mike'as Tobey po 11.

„Panathinaikos“: Shelvinas Mackas 15 (3/3 trit.), Howardas Sant-Roosas, Konstantinos Mitoglou ir Ioannis Papapetrou (9 atk. kam., 3 per. kam.) po 11.