Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Trečiąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyre iškovojo Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (3-0).

19
21
11
50%
4/8

Gianmarco Pozzeco auklėtiniai išvykoje 91:84 (26:25, 23:18, 20:17, 22:24) įveikė Orhuso „Bakken Bears“ (0-3) krepšininkus ir tapo vienvalde A grupės lydere.

Bendžius buvo vienas iš pagrindinių Italijos klubo pergalės kalvių. Dvikovą starto penkete pradėjęs lietuvis per 29 minutes pelnė 14 taškų (1/3 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

Naudingiausiai „Dinamo“ gretose rungtyniavo Miro Bilanas. Kroatas per 33 minutes pelnė 19 taškų (4/8 dvit., 2/2 trit., 5/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 24 naudingumo balus.

Danijos klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo įspūdingas De'Shawno Stephenso pasirodymas. Amerikietis per 25 minutes pelnė 22 taškus (10/11 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, blokavo 3 varžovų metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

„Bakken Bears“: De'Shawnas Stephensas 22 (10/11 dvit., 10 atk. kam.), Q.J. Petersonas 18 (7 atk. kam.), Tylor Ongwae 17 (3/7 trit.), Ryanas Evansas 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Adama Darboe 9.

„Dinamo“: Miro Bilanas 19 (11 atk. kam.), Justinas Tillmanas 15 (7/16 dvit.), Eimantas Bendžius 14 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Jasonas Burnellas  (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Filipas Kruslinas po 11, Stefano Gentile 10, Marco Spissu 9.