Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Kauno „Žalgiris-2“ (5-1) grįžo po priverstinės trijų savaičių pertraukos, tačiau vis tiek sugebėjo pratęsti pergalingą seriją.

15
23
67%
4/6
3

Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose 80:77 (13:25, 25:10, 22:20, 20:22) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (2-5) ir pasiekė penktąją pergalę iš eilės.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek mažiau nei dviem minutėms Edgaras Stenionis atseikėjo tritaškį ir persvėrė rezultatą „Perlo“ ekipai (73:72). Vis tik jau kitoje atakoje savo tolimu metimu atsakė Justinas Ramanauskas bei vėl išvedė „Žalgirį-2“ į priekį – 75:73.

Netrukus Giedrius Bergaudas pridėjo baudos metimą, bet Šarūnas Valunta pataikė dvitaškį, Stanionis realizavo baudas ir, likus 42 sekundėms, išvedė Vilkaviškio klubą į priekį (77:76).

Arvydas Gronskis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Mantas Rubštavičius atliko sėkmingą reidą krepšio link bei vėl sugrąžino persvarą jauniesiems žalgiriečiams (78:77).

Lemiamą ataką „Perlas“ patikėjo Šarūnui Valuntai, kuris veržėsi krepšio link, tačiau gavo bloką nuo Vitalijaus Kozio. Kamuolys liko Vilkaviškio ekipos rankose, tačiau Rubštavičius jį perėmė bei įkrovė iš viršaus ir taip įtvirtino Kauno klubo pergalę – 80:77.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Justinas Ramanauskas per 23 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 sykius suklydo bei surinko 20 naudingumo balų.

Rungtynių herojumi tapęs Rubštavičius prie pergalės pridėjo 15 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), po 3 atkovotus ir perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 išprovokuotas pražangas bei 20 naudingumo balų.

„Perlas“: Šarūnas Valunta 17 (6/10 dvit., 9 rez. perd., 6 kld.), Povilas Gaidys 16 (6/8 dvit., 6 kld.), Martynas Linkevičius (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Ignas Bilinskas (6/8 dvit.) po 10.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 16 (3/5 trit.), Mantas Rubštavičius 15 (4/6 dvit.), Dominykas Stenionis 9 (3/5 trit.).