Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Nikola Milutinovas sužaidė geriausias sezono rungtynes Eurolygoje, o jo vedama Maskvos CSKA (7-3) iškovojo jau penktąją pergalę iš eilės.

18
29
100%
8/8
12

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 89:81 (18:17, 18:22, 28:21, 25:21) įveikė šio sezono išsišokėlius Miuncheno „Bayern“ (7-3). Bavarai iki šio susitikimo buvo pasiekę tris pergales paeiliui.

Milutinovas per 24 minutes pelnė 18 taškų (8/8 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

CSKA rungtynes savo linkme perlaužė ketvirtajame kėlinyje. Darrunas Hilliardas bei Willas Clyburnas realizavo baudas, Mike‘as Jamesas surinko 5 taškus paeiliui, Clyburnas pridėjo dar du taškus, o Maskvos klubas laimėjo atkarpą 11:0 bei susikrovė 14 taškų pranašumą – 82:68.

Iki dvikovos pabaigos buvo likusios vos kiek daugiau nei dvi minutės, tad „Bayern“ po tokio CSKA spurto atsigauti nebespėjo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Bayern“: Wade‘as Baldwinas 19 (7/11 dvit., 6 rez. perd., 7 kld.), Jalenas Reynoldsas 18 (7/10 dvit., 8 atk. kam.), Vladimiras Lučičius 9.

CSKA: Mike‘as Jamesas 25 (5/8 dvit., 2/8 trit., 9/11 baud.), Nikola Milutinovas 18 (8/8 dvit., 12 atk. kam., 29 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 14, Willas Clyburnas 13 (1/4 dvit., 1/5 trit., 8/8 baud.).