Nuotr.: PA Images – Scanpix
Nuotr. PA Images – Scanpix

Penktąjį pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (1-5).

11
18
4
60%
3/5

Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 73:82 (17:21, 17:16, 12:28, 27:17) nusileido ir toliau be pralaimėjimų žygiuojančiai Bolonijos „Virtus“ ekipai (7-0).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie po 4 Kyle’o Weemso taškų paeiliui susikrovė 7 taškų pranašumą (18:11). Kėlinio pabaigoje panevėžiečiams šiek tiek pavyko sumažinti deficitą – Kyle‘as Vinalesas gražiu reidu pelnė dvitaškį, paskutinėmis sekundėmis Gabrielius Maldūnas sumetė baudas ir po 10 minučių „Lietkabelis“ atsiliko 4 taškais (17:21).

Antrajame kėlinyje „Virtus“ įjungė aukštesnę pavarą, surengė atkarpą 7:0 ir po Josho Adamso tritaškio su pražanga susikrovė rekordinį – 13 taškų pranašumą (37:24). Pavojaus varpus išgirdę Čanako auklėtiniai nepasimetė, ketvirčio pabaigoje surengė spurtą 10:0 ir po Pauliaus Valinsko tritaškio paskutinėmis sekundėmis prieš ilgąją pertrauką „Virtus“ ekipai iš 13 taškų paliko vos 3 (34:37).

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelį“ iš vėl ištiko trečiojo kėlinio sindromas. Svečiai vienas po kito Bolonijos krepšininkams atidavinėjo kamuolius, o tuo pasinaudoję Džorždevičiaus auklėtiniai surengė įspūdingą spurtą 18:3 ir po Juliano Gamble’o dvitaškio susikrovė 18 taškų pranašumą (55:37). Trečiojo kėlinio rezultatas – 28:12.

Ketvirtajame kėlinyje „Virtus“ turėjo 19 taškų persvarą (74:55), tačiau netrukus Vytenis Lipkevičius smeigė tritaškį, Vinalesas pridėjo 2 tolimus metimus paeiliui bei likus 3 minutėms vėl atgaivino „Lietkabelio“ viltis kovoti (64:74). Tačiau panevėžiečiams pritrūko laiko ir Bolonijos ekipa šventė pergalę.

Panevėžiečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo po ilgosios pertraukos įspūdingai žaidęs Vinalesas. Gynėjas per 29 minutes pelnė 27 taškus (4/5 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud.), atkovojo 3 ir prarado 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

„Virtus“ gretose naudingiausiai rungtyniavo Amedeo Tessitori. Italas per 20 minučių surinko 11 taškų (4/5 dvit., 3/5 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Virtus“: Kyle‘as Weemsas 14 , Giampaolo Ricchi (5 atk. kam.) ir Amedeo Tessitori po 11 (4 rez. perd., 18 naud. bal.), Julianas Gamble‘as 9, Joshas Adamsas ir Vince'as Hunteris po 8.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 27 (6 rez. perd., 30 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius 11 (12 atk. kam., 20 naud. bal.), Paulius Valinskas 8, Gabrielius Maldūnas (6 atk. kam.) ir Marius Valinskas po 6, Paulius Poška ir Margiris Normantas po 5.

Atrinkti (0) Visi (17)
Lietkabelistas
Aš iš panevėžio ir čia mono mėgiamiausios LKL komandos: 1-2 Lietkabelis, Žalgiris. 3. Nevėžis. 4.CBET. 5 Pasvalio pieno žvaigždės. 6. Juvė. 7. Neptunas. 8. Šiauliai. 9. Dzukija. 10. RITAS.
2020-11-21
-1
Jou
geriausiai pasake virtus treneris po varzybu paskutines 4 minutes tiesiog laukeme varzybu pbaigis nes ju laukia derbis su kita bolonijos komanda vietiniame cempionate - kitaip sakant varzovas zemiau plintuso tai ivertino
2020-11-20
-1
uz zalgiri
ner ka baisiai noret,virtus turnyro favoritai o kabelis deja tik komanda is panevezio,siemet stipriai prasovusi su legionieriais.butu zalgiris paskolines mareka visiems butu tik i nauda nes masiulis deja stipriai nuvilia siemet. o jei dar butu atsiprase kariniausko komanda atrodytu visai kitaip.klausimas kiek canak pats rinkosi zaidejus nes pravalu per daug
2020-11-20
+1
PNVZ
toks pats rezultates laukia ir zalgrybio pries milana, tad maziau cia verkit del musu komandos
2020-11-20
-4
Žalgiris
Nekaitaliok tų nick name. Nes ir taip aišku, kad esi iš Wilno, o ne iš Panevėžio :D
2020-11-20
+2
Alio
kaip galima tokios kaip lietkabalio fanu.??nwbent jei gejius esi ir tau patinka kai kiekviena maca r.urina per uzpakali juos..ir palaikai juos nes tau irgi tas patinka kai tave r.urina per isange..kito paaiskinimo sunku surasti
2020-11-20
Pnvz
wilno in the chat
2020-11-20
-1
x
kaip bepasibaigtų mačas komanda atrodo simpatiškai. nuteikia gerai ateičiai.