Nuotr.: ZUMAPRESS.com-Scanpix
Nuotr. ZUMAPRESS.com-Scanpix

Septintąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (8-1).

23
31
2
67%
2/3

Šaro auklėtiniai namuose 76:65 (19:6, 20:16, 22:22, 15:21) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo katalonai, kurie anksti pasiuntė varžovus į nokdauną ir po Nikola Mirotičiaus tritaškio susikrovė 8 taškų persvarą (10:2).

Surakinę Belgrado ekipą geležiniais gynybos pančiais, Šaro auklėtiniai „Crvena Zvezda“ krepšininkams leido įmesti vos 6 taškus, o kėlinį vainikavo taiklus Brandono Davieso dvitaškis (19:6).

Antrajame ketvirtyje „Barca“ ir toliau dominavo. Prieš pat ilgąją pertrauką Cory Higginsas smeigė tolimą bombą ir po dviejų kėlinių šeimininkai turėjo 17 taškų persvarą (39:22).

Po ilgosios pertraukos serbai šiek tiek sumažino skirtumą ir besibaigiant trečiajam kėliniui Duopas Reathas taikliu dvitaškiu priartino Sašos Obradovičiaus auklėtinius iki 15 taškų (44:59).

Ketvirtajame kėlinyje „Crvena Zvezda“ dar labiau pagyvino savo žaidimą, surengė spurtą 10:1, kurį taikliu dvitaškiu užbaigė Tayloras Rochestie ir likus 2 minutėms pirmą kartą po ilgos pertraukos sumažino serbų deficitą iki vienženklio (62:69).

Tačiau tai buvo viskas, ką galėjo padaryti Obradovičiaus auklėtiniai. Likus minutei Pierre'as Oriola šaltakraujiškai realizavo baudos metimus, Nickas Calathesas pridėjo dvitaškį ir rungtynių baigtis tapo aiški (76:63).

Katalonijos ekipą į pergalę vedė Mirotičius, kuris per 23 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvit., 2/3 trit., 9/10 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (9/10 baud.), Pierre'as Oriola 12 (5 atk. kam.), Nickas Calathes 10 (8 rez. perd.), Cory Higginsas 7.

„Crvena Zvezda“: Dejanas Davidovacas 12, Duopas Reathas ir Emanuelis Terry 9.

Atrinkti (0) Visi (3)
As
Nu bet kaip sugeba paruost komanda saras... Loyad 2 pts ir tai iš baudų metimu ir kai visi kalba kaip gaus rezultatyviausi žaidėjo titulą loydas.. Ir kaip prieš cska laimėjo Jaimes ir top 5 žaidėjas euroligoj uždarė. Ir kaip pamatai kaip Žalgiris praleidžia netoli 100 taškų meta kas netingi skiles visur... Juokes visi iš ryto, kad kiauri. Bet ir Žalgiris kiauras. atrodo užpuola, bet kaip pasileidžia daugiau. Dėl jokubaicio smagu jaip taip toliau bus top 10 pick. Nes kaip pažiūri kokius lavonus pakviečia tai nh
2020-11-21
+1
alioalio
kazin o kas zalgiri siuometinem,gali kazka uzdengti??zmogau izaidejai isskyrus walkup visiskai be gynybos,jokio SF nera,centrai mediniai visiski...pas jasikeviciu buvo centrai vienais metais Davies,kitais metais Leday...o dabar kazkoks prancuzas konkretus medis,Rubitas kur irgi nulis atletiskumo...nera SF visiskai...kai pernai buvo Ulanovas...tas pats jasikevicius abejojiu kad geriau pasirodytu su toke zalgirio sudetim