Nuotr. BNS

Fantastiškai dvikovos pabaigoje išsigelbėjo Valensijos „Basket“ (6-3) komanda, kurios herojais tapo Bojanas Dubljevičius ir Samas Van Rossomas.

22
24
80%
4/5
67%
4/6

Dubljevičius lemiamą Tel Avivo „Maccabi“ (3-7) ataką nutraukė perimdamas kamuolį bei tuoj pat jį pasiuntė bėgti į priekį pasileidusiam Van Rossomui, kuris lengvais taškais iš po krepšio išplėšė šeimininkų pergalę 82:80 (19:17, 24:20, 15:22, 24:21).

Likus žaisti beveik pustrečios minutės, Scottie Wilbekino tritaškis svečius atitolino per septynis taškus (77:70), bet kitoje atakoje tuo pačiu atsakė Guillemas Vivesas (73:77).

Elijah Bryanto dvitaškis dar leido „Maccabi“ pasijusti tvirčiau (79:73), tačiau per likusias 91 sekundę Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai iš žaidimo nebepelnė nė taško.

Per lemiamą atkarpą Fernando San Emeterio prametė dvi baudas, Derrickas Williamsas – vieną. Pastarasis reabilitavosi likus 7 sekundėms, kai įsmeigė tritaškį ir išlygino rezultatą (80:80).

Tada „Maccabi“ po minutės pertraukėlės suklydo, o puikiai sužaidęs Dubljevičiaus ir Van Rossomo duetas tapo pergalingu.

Valensijos klubui tai buvo trečia pergalė per paskutines ketverias rungtynes, tuo metu „Maccabi“ patyrė antrą smūgį paeiliui ir ketvirtą per paskutinius penkis susitikimus.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 22 (4/6 trit.), Derrickas Williamsas 15, Mike'as Tobey 12.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 25 (7/14 trit.), Angelo Caloiaro 15, Elijah Bryantas 9.