Mantas Šernius Nuotr.: BNS
Dominykas Domarkas Nuotr.: BNS
Karolis Giedraitis Nuotr.: BNS
Andreja Milutinovičius Nuotr.: BNS

Penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (5-5).

22
28
88%
7/8
50%
5/10

Gedimino Petrausko auklėtiniai išvykoje 99:96 (17:26, 25:21, 25:25, 32,24) palaužė Prienų „CBet“ krepšininkus (4-7).

Rungtynes geriau pradėjo Manto Šerniaus auklėtiniai, kurie pirmojo kėlinio pabaigoje po Mindaugo Sušinsko dvitaškio susikrovė 9 taškų pranašumą (26:17).

Antrajame ketvirtyje prieniškiai sugebėjo išlaikyti iniciatyvą, tačiau prieš ilgąją pertrauką Branko Mirkovičius smeigė tritaškį, Tomas Lekūnas pridėjo tolimą metimą su pražanga ir po 20 grynojo žaidimo laiko minučių Pasvalio ekipa atsiliko 5 taškais (42:47).

Po Regimanto Minioto taškų „CBet“ vėl šovė į priekį (56:47), tačiau Petrausko auklėtiniai surengė spurtą 9:0 ir Edgaras Želionis taikliu metimu persvėrė rezultatą „Pieno žvaigždžių“ naudai (64:63). Vis dėlto ketvirtį sėkmingiau užbaigė šeimininkai ir po Sušinsko dvitaškio atstatė 5 taškų persvarą (72:67).

Likus 2 minutėms Dominykas Domarkas sumetė abi baudas, Einaras Tubutis pasižymėjo iš po krepšio ir sumažino savo ekipos skirtumą iki 2 taškų (90:92).

Likus minutei Marquiso Wrighto metimą nupūtė Lekūnas, o į savo rankas kamuolį gavęs pasvaliečių gynėjas Jahennsas Manigat šaltakraujiškai smeigė tolimą metimą ir likus 30 sekundžių nutolino savo ekipą per 5 taškus (95:90).

Likus 9 sekundėms Mirkovičius pataikė abi baudas (99:94), Simas Jarumbauskas atsakė tuo pačiu (96:99) ir pasvaliečiams beliko išlaikyti kamuolį savo rankose.

Daugiausia pataiko: Branko Mirkovic

Tačiau Manigat kamuolį išmetė užribyje buvusiam Lekūnui ir likus 3 sekundėms šansą išlyginti rezultatą turėjo šeimininkai. Visgi šūvis iš toli buvo gerokai per trumpas.

Pasvalio ekipą į pergalę vedė Lekūnas. Puolėjas per 30 minučių pelnė 22 taškus (5/10 trit., 7/8 baud.), atkovojo 6 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

„CBet“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Wrightas, kuris per 30 minučių pelnė 25 taškus (8/12 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 3 ir prarado 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„CBet“: Marquisas Wrightas 25 (7 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 17, Tomas Digbeu 15, Regimantas Miniotas 13 (8 atk. kam.), Egidijus Dimša 11 (5/5 dvit.), Dominykas Domarkas 7.

„Pieno žvaigždės“: Tomas Lekūnas 22 (6 atk. kam., 5/10 trit.), Edgaras Želionis 20, Branko Mirkovičius 17, Paulius Petrilevičius 12 (6 rez. perd.), Jahennsas Manigat 11 (8 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (7)
O Tiškevičiaus žinios apie auto tai joptvairogės. Nežino šneka nusišneka
2020-11-21
+1
LB33
Jei reikėtų Žalgiriui, kažką pigiai imti, tai imčiau E. Tubutį. Jis aukštas, rankų spanas turbūt kokie 220 cm. Vien ką reiškia, kai gale jis trukdė Maniga išsimesti ir tas neišsimetė Einaras - mobilus, gali svičinti. Gali ir prieš aukštus ir prieš gynėjus dengtis. Apskritai manau, kad Mantas Šernius pats taktiškai parlošė, kai III kėlinyje per ilgai E. Tubutį išlaikė ant suolo. Kai E. Dimša žaidė. E. Želionis įsižaidė ir suriko 20 pts. Žvaigždės prisivijo ir gavosi, kaip gavosi. Manau, kai E. Tubutis dar pridės atletizmo, o tikrai pridės, jis bus geriausiai besiginantis žaidėjas LKL. Jau dabar jis Prienuose yra rim protector. Net ir šiose rungtynėse 2 bl., 1 perimtas ir 2 puolime atkovoti kamuoliai ir tai per 21 min.
2020-11-21
-3
Alio
lmao....taibgal geriau siulyk zelioni?tas tubutia isvis be talento...nulis puolime nulis gynyboje...zelionis isvis juokino..koks. lkl lygis jei zaidejas vos pabega,atrodo begdamas kaip meska ant ledo...o daro ka nori lkl
2020-11-21
+1
Cbt Prienai
pabaigoje kiek gal ir pristigu jegu Ar pieno zvaigzdziu gynyba suveike pabaigoje Wrightas nors tempe kaip Lyderis kiek ir perdauk piknaudziavo vienas ir taip klysdamas Prienai turejo galimybiu
2020-11-21
+1
Cbt Prienai
Na Svarbus Tritaskis Buvo Manigat Ir Antroi pusei jau Zelionis su Lekunu patrauke didesnem pastangom gerai prieki isnaudojo Zelionis
2020-11-21
+3
uz zalgiri
uzmete tritaskiais prienus antroj pusej pienininkai bet per paskutine minute taip susimove kad vos neprapyle rungtyniu.digbeau sian pramete visus tritaskius bet vistiek atrode fantastiskai ir labai noretusi tiket kad kitamet jis jau bus zalgiryje