Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas į Lietuvos krepšinio rinktinę atvyks geros nuotaikos.

ST: 0.57
BS: 0.14
TO: 3
GM: 7

Lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ (6-2) Vieningosios lygos rungtynėse išvykoje 106:79 (28:24, 23:22, 19:17, 36:16) sutriuškino Krasnojarsko „Enisey“ (1-5).

Pergalę svečiams nulėmė puikiai sužaistas lemiamas ketvirtis, kurį „Lokomotiv“ laimėjo 36:16.

Nugalėtojams Kuzminskas per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Tuo metu Kalnietis per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Enisey“: Dustinas Hogue (11 atk. kam.) ir Leytonas Hammondsas po 15, Michailas Kulaginas ir Tyusas Battle'as po 11.

„Lokomotiv“: Alanas Williamsas 24 (13 atk. kam., 29 naud. bal.), Jordanas Crawfordas (7 rez. perd.) ir Willas Cummingsas po 22, Stanislavas Ilnickis 14.