Nuotr.: ZUMA PRESS – Scanpix
Nuotr. ZUMA PRESS – Scanpix

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (9-2) ir toliau skina pergales.

Šįkart katalonai išvykoje 97:85 (22:24, 19:18, 29:10, 27:33) pranoko Saragosos „Casademont“ (2-9) krepšininkus ir Ispanijos pirmenybėse iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

„Barca“ rungtynes perlaužė trečiajame kėlinyje. Brandonas Daviesas realizavo baudas, Cory Higginsas surinko 5 taškus iš eilės, Kyle‘as Kuricas pridėjo dvitaškį, o „Barcelona“ spurtavo 14:0 bei įgijo 16 taškų persvarą – 63:47. Apskritai, svečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 29:10.

Tokį smūgį praleidę šeimininkai nebeatsigavo ir sugrąžinti intrigos nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Higginsas įmetė 17 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Vis tik Jasikevičius savo auklėtiniams turėjo ir riebesnių žodžių. Vienoje iš minutės pertraukėlių, strategas apeliavo į žaidėjų nenusiteikimą.

„Kaip jūs nesimėgaujate spardydami kitų užpakalius? Jūs tiesiog norite išsisukti sakydami, kad viskas gerai“, – dėstė Šaras.

„Casademont“: Dylanas Ennisas 26 (4/8 dvit., 5/7 trit.), Robinas Benzingas 20 (2/4 dvit., 3/7 trit.), Jonathanas Barreiro ir Jasonas Thompsonas po 7.

„Barcelona“: Cory Higginsas 17 (3/5 dvit., 2/4 trit.), Pierre‘as Oriola 14 (7/9 dvit.), Brandonas Daviesas 12 (4/6 dvit.), Nickas Calathes 11 (4/10 dvit., 9 rez. perd.), Kyle‘as Kuricas 10 (2/6 trit.).