Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Utenos „Juventus“ (5-4) krepšininkai pergalingai sugrįžo į Betsafe – LKL pirmenybes.

17
22
8
4

Žydrūno Urbono auklėtiniai išvykoje 87:70 (25:22, 24:15, 16:16, 22:17) susitvarkė su Kėdainių „Nevėžiu-Optibet“ (5-5).

Be Igno Vaitkaus ir Juliaus Juciko žaidę svečiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kurį laimėjo 24:15 ir įgijo dviženklę persvarą – 49:37.

Po pertraukos uteniškiai užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje ir iškovojo penktąją pergalę, kuri leido turnyrinėje lentelėje aplenkti Kėdainių klubą.

Nugalėtojų gretose solidžiai debiutavo Vaidas Kariniauskas, kuris buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Prieš buvusį klubą žaidęs įžaidėjas per 34 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius, tiek pat sykių suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Šeimininkai, kurie neseniai išsiskyrė su vyriausiuoju treneriu Mariumi Kiltinavičiumi, tragiškai atakavo iš toli – 5 tikslūs metimai iš 27 (18 proc.). Utenos klubas realizavo 11 tritaškių iš 32 (34 proc.).

Kėdainiškiams šiose rungtynėse nepadėjo Sedrickas Barefielfas, Arielis Hukportis, Abramo Canka ir vakar komandą papildęs Jokūbas Gintvainis.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys ir Vaidas Čepukaitis (25 naud. bal.) po 14, Justas Tamulis 13 (5/19 met., -1 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 10, Julius Kazakauskas 9 (14 atk. kam., 21 naud. bal.).

„Juventus“: Vaidas Kariniauskas 17 (8 rez. perd., 22 naud. bal.), Vytautas Šulskis 16 (8 atk. kam., 21 naud. bal.), Žygimantas Skučas (7/7 dvit.) ir Marius Runkauskas po 15, Bryantas Crawfordas 10.