Nuotr.: Zuma Press-Scanpix
Nuotr. Zuma Press-Scanpix

„Barcelona“ (9-3) prieš išvyką į Kauną vietinėse pirmenybėse patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje 90:100 (22:32, 29:19, 19:19, 20:30) pripažino „Valencia“ (5-6) krepšininkų pranašumą.

Tai buvo antroji paeiliui „Barcos“ nesėkmė – praėjusią savaitę katalonai Eurolygoje nusileido Vilerbano ASVEL klubui.

Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus (70:70), tačiau svečiai paskutinę mačo atkarpą pradėjo spurtu 15:2 ir perėmė dvikovos kontrolę.

Vis dėlto katalonai sugebėjo grįžti į rungtynes ir, likus žaisti pusketvirtos minutės, Alexas Abrinesas tritaškiu sumažino savo komandos atsilikimą iki 6 taškų – 82:88.

Rungtynių likimą nusprendė du vėliau sekę epizodai – Bojanas Dubljevičius realizavo du baudų metimus, o vėliau, po Abrineso netikslaus metimo, Jasikevičius užsidirbo techninę pražangą ir svečiai susigrąžino dviženklį pranašumą – 92:82.

Jasikevičius per minutės pertraukėlę auklėtinius palieka vienus:

Nugalėtojus į priekį vedė Bojano Dubljevičiaus ir Derricko Williamso tandemas. Juodkalnietis per 25 minutes įmetė 24 taškus (6/8 dvit., 2/2 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Geriausią mačą per trumpą karjerą Valensijoje sužaidęs Williamsas per 29 minutes įmetė 25 taškus (5/5 dvit., 3/4 trit., 6/11 baud.) ir surinko 26 naudingumo balus.

Penktadienį 20 valandą „Barcelona“ Kaune susitiks su vietos „Žalgiriu“.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 20 (9 atk. kam.), Nickas Calathes 17, Pierre'as Oriola 13, Adamas Hanga 11.

„Valencia“: Derrickas Williamsas 25 (5/5 dvit., 6/11 baud., 26 naud. bal.), Bojanas Dubljevičius 24 (6/8 dvit., 6 rez. perd., 33 naud. bal.), Samas Van Rossomas 13 (7/7 baud., 21 naud. bal.), Mike'as Tobey 12.