Nuotr. BNS

„Barcelonos“ klubą kiek anksčiau palaužęs Vilerbano ASVEL (3-8) buvo arti dar vienos sensacijos Eurolygoje.

18
25
70%
7/10
3

T.J. Parkerio auklėtiniai Turkijoje po dramatiškos kovos 68:72 (19:13, 8:20, 17:15, 24:24) nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ (7-5) krepšininkams.

13:1 atkarpą trečiajame kėlinyje laimėję ASVEL grįžo į rungtynes ir nuo to laiko aikštėje vyko kova taškas į tašką – 44:45.

Likus žaisti 3 minutes, svečiai turėjo 6 taškų persvarą (65:59), tačiau Bryantas Dunstonas ir Shane'as Larkinas realizavo dvitaškius, Vasilije Micičius pelnė taškus su pražanga ir šeimininkai išsiveržė į priekį – 66:65.

Paskutinę minutę Williamo Howardo ir Norriso Cole'o tritaškiai galėjo išlyginti rezultatą, tačiau abu metimai skriejo pro šalį, o Ergino Atamano treniruojamai komandai pergalę įtvirtino Micičiaus ir Larkino baudų metimai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Micičius per 35 minutes pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 1/3 trit., 7/7 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

ASVEL gretose rungtynės nesusiklostė vienam iš lyderių Norrisui Cole'ui. Amerikietis per 20 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit., 0/5 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko -7 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 22 (6/7 dvit., 7/7 baud., 21 naud. bal.), Shane'as Larkinas 18 (7/10 dvit., 25 naud. bal.), Bryantas Dunstonas 13 (6/8 baud.).

ASVEL: Williamas Howardas ir Davidas Lighty po 14, Amine Noua 11.