Nuotr.: Imago images – Scanpix
Nuotr. Imago images – Scanpix

Tadas Sedekerskis ir Rokas Giedraitis kartu pelnė 10 taškų, o jų ginama Vitorijos „Baskonia“ (6-6) Eurolygos mače namuose po atkaklios kovos 63:67 (20:12, 13:25, 21:19, 9:11) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (5-8) klubui.

12
18
5
100%
2/2

Abu lietuviai mačą pradėjo starto penkete. Sedekerskis per 20 minučių pelnė 6 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, dukart prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Giedraitis per 30 minučių pridėjo 4 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit.), sugriebė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko 4 naudingumo balus.

Antroje rungtynių pusėje didžiausias skirtumas tarp komandų buvo penki taškai. Iki mačo pabaigos likus žaisti dvi minutes Achille Polonara pataikė dvitaškį ir savo komandos deficitą sumažino iki 2 taškų (63:65).

Polonaros dėjimas:

Prasidėjus paskutinei minutei „Baskonia“ įžaidėjo Pierria Henry išpuolis buvo netikslus, o kamuolys atiteko svečiams.

Elijah Bryantas likus 22 sekundėms atakavo netaikliai, bet „Maccabi“ puolime sugriebė kamuolį ir „Baskonia“ privalėjo prasižengti. Tyleris Dorsey likus 15 sekundžių pataikė abi baudas (67:63), o Polonara buvo netikslus atakuojant iš toli ir pergalę šventė „Maccabi“.

Tel Avivo klubas iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir taip nutraukė „Baskonia“ dviejų pergalių seriją.

„Baskonia“: Achille Polonara 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 bl., 28 naud. bal.), Youssoupha Fallas 14 (4/4 dvit., 6/6 baudų), Pierria Henry 11 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 15, Othello Hunteris 12, Chrisas Jonesas 10, Angelo Caloiaro 7.