Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Stephenas Curry surengė aukščiausio lygio pasirodymą, „Golden State Warriors“ (1-1) išlipo iš 19 taškų deficito, tačiau pergale vis tiek džiaugėsi namuose žaidę Sakramento „Kings“ (2-1).

Pergalingą tritaškį su sirena pataikęs Kyle‘as Guy išplėšė „Kings“ pergalę 114:113 (25:27, 37:20, 26:34, 26:32).

23-ejų Guy persivarė kamuolį iš savo aikštelės pusės, pašokdino jam kelią pastojusį Kevoną Looney ir paleido tikslų tolimą metimą, kuris padovanojo antrąją „Kings“ pergalę ikisezoninėse rungtynėse.

„Warriors“ ekipoje puikiai žaidęs Curry per 28 minutes pelnė 29 taškus (6/8 dvit., 5/13 trit., 2/3 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius suklydo.

„Kings“ trečiojo kėlinio pradžioje triuškino „Warriors“ 19 taškų persvara (66:47), tačiau galingai ketvirtį užbaigę svečiai deficitą nurėžė iki 7 taškų (81:88).

Lemiame kėlinyje „Warriors“ perėmė iniciatyvą. Bradas Wanamakeris realizavo baudas, Damionas Lee atliko sėkmingą reidą krepšio link, Marquese‘as Chrissas įkrovė iš viršaus, o „Warriors“ laimėjo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 106:104.

Likus 44,1 sekundės Kalebas Wessonas pataikė vieną baudą ir „Warriors“ persvarą padidino iki 4 taškų (113:109). Kitoje atakoje Robertas Woodardas atliko dėjimą ir sumažino „Kings“ atsilikimą perpus (111:113).

Paskutinėje „Warriors“ atakoje Lee prametė iš toli, o „Kings“ spėjo surengti greitą išpuolį, kuris buvo vainikuotas pergalingu Guy šūviu.

Būtent Guy geriausiai pasirodė nugalėtojų gretose. Gynėjas per 21 minutę pelnė 20 taškų (1/1 dvit., 6/10 trit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

„Kings“: Kyle‘as Guy 20 (6/10 trit.), Buddy Hieldas 18 (5/10 trit.), De‘Aronas Foxas 17 (5/6 dvit., 1/7 trit.), Hassanas Whiteside‘as 11 (5/6 dvit., 9 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 29 (6/8 dvit., 5/13 trit.), Marquese‘as Chrissas 17 (3/4 trit., 9 atk. kam.), Andrew Wigginsas (3/7 dvit., 1/5 trit.) ir Kelly Oubre (2/6 dvit.) po 12, Bradas Wanamakeris 10.