Nuotr. BNS

Savaitės pradžioje triuškinamai pralaimėjusi Kauno „Žalgiriui“, Vitorijos „Baskonia“ (6-8) antrose Eurolygos savaitės rungtynėse krito Miunchene.

21
29
83%
5/6
9

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Ispanijos klubas 66:77 (15:18, 15:20, 20:20, 16:19) nusileido vietos „Bayern“ (10-5) ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Zoranui Dragičiui pataikius dvitaškį, baskai buvo priartėję per keturis taškus – 50:54, tačiau tada svečiai užstrigo puolime ir šešias minutes nepelnė nė taško.

Tuo pasinaudoję šeimininkai spurtavo 11:0 ir diktavo savo sąlygas – 65:50.

Po keturių ispanų taškų iš eilės Vitorijos ekipa mėgino dar kabintis, bet galingai kamuolį abiem rankomis per Giedraitį sugrūdęs Jalenas Reynoldsas neleido Duško Ivanovičiaus kariaunai pasijausti patogiai – 69:55.

Puikiai pasirodęs Reynoldsas per 19 minučių sumetė 21 tašką (8/11 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Giedraitis rungtyniavo 29 minutes, pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei įsirašė 11 naudingumo balų.

Sedekerskio sąskaitoje – 4 taškai (1/1 dvit., 2/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir 8 naudingumo balai.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 21 (9 atk. kam.), Wade'as Baldwinas 17, Paulas Zipseris 13, Leonas Radoševičius 11.

„Baskonia“: Zoranas Dragičius 13, Alecas Petersas 12, Achille Polonara (11 atk. kam.) ir Rokas Giedraitis – po 10.