Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Zionas Williamsonas buvo tiesiog nesustabdomas, o jo vedami Naujojo Orleano „Pelicans“ (2-0) NBA ikisezoninėse rungtynėse pasiekė dar vieną pergalę.

Gimimo vieta: Šiaurės Karolina, JAV

Šįkart Stano Van Gundy auklėtiniai namuose 127:113 (35:20, 24:37, 39:33, 29:23) pranoko Milvokio „Bucks“ ekipą, kuriai nepadėjo lyderis ir dukart NBA MVP Giannis Antetokounmpo.

Zionas per 34 minutes pelnė 31 tašką (12/19 dvit., 0/3 trit., 7/11 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei 3 sykius suklydo.

„Pelicans“ atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kuomet Jaxsonas Hayesas įkrovė iš viršaus, Nicolo Melli surinko 4 taškus paeiliui, Williamsonas atliko dėjimą, Brandonas Ingramas smeigė tritaškį, o šeimininkų persvara išaugo iki 14 taškų (111:97).

„Bucks“ šiose rungtynėse realizavo 10 tritaškių iš 40 (25 proc.). Ne ką geriau pasirodė ir „Pelicans“, pataikę 12 tolimų metimų iš 33 (36 proc.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (12/19 dvit., 9 atk. kam.), Lonzo Ballas 19 (3/6 trit., 8 rez. perd.), J.J. Redickas 18 (3/5 trit.), Ericas Bledsoe 14, Brandonas Ingramas 11 (1/6 dvit., 1/4 trit.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 29 (6/10 dvit., 3/6 trit.), Jrue Holiday 15, Donte DiVincenzo 14 (5/7 dvit., 1/5 trit.).