Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (4-0) pasiruošimą artėjančiam sezonui užbaigė nepralaimėję.

Franko Vogelio auklėtiniai svečiuose 114:113 (21:39, 35:30, 35:23, 23:21) įveikė Finikso „Suns“ (0-4) ekipą, kuriai iškovoti pergalės pasiruošimo etape taip ir nepavyko.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Anthony Davisas, kuris per 30 minučių supurtė 35 taškus (5/9 dvit., 6/7 trit., 7/10 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Vis tik rungtynių herojumi tapo Quinnas Cookas, kuris likus 26 sekundėms atliko sėkmingą reidą krepšio link bei persvėrė rezultatą „Lakers“ naudai (114:113).

Iš pradžių „Suns“ lemiamą ataką patikėjo Jevonui Carteriui, bet jo metimas tikslo nepasiekė. Vis tik Finikso ekipa atkovojo kamuolį puolime ir turėjo dar vieną galimybę, bet Langstono Galloway tritaškis taip pat skriejo pro šalį.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Johnathanas Motley pelnė taškus su pražanga ir padidino „Suns“ pranašumą iki 3 taškų, tačiau kaip parodė laikas, tai buvo paskutiniai „Suns“ taškai susitikime. Devontae Cacokas bei Cookas pelnė taškus baudos aikštelėje ir taip išplėšė „Lakers“ pergalę.

Tiesa, dar antrajame kėlinyje „Suns“ pirmavo 67:46, tačiau „Lakers“ sugebėjo atsitiesti sužaisdami itin gerą trečiąjį ketvirtį.

Šiąnakt aikštelėje pasirodė ir LeBronas Jamesas, kuris per 25 minutes pelnė 20 taškų (3/7 dvit., 3/4 trit., 5/10 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 8 sykius suklydo.

„Suns“ gretose išsiskyrė Devinas Bookeris, surinkęs 27 taškus (4/5 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud.), 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei padaręs 7 klaidas.

„Suns“: Devinas Bookeris 27 (4/5 dvit., 4/7 trit., 7 kld.), Jae Crowderis (3/7 trit.), Deandre Aytonas (6/9 dvit.) ir Jevonas Carteris po 12, Mikalas Bridgesas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 35 (5/9 dvit., 6/7 trit.), LeBronas Jamesas 20 (3/4 trit., 8 atk. kam., 8 kld.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 15 (3/6 trit.), Talenas Hortonas-Tuckeris 12.