Nuotr. BNS

Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (4-10) pratęsė pergalių seriją iki 2.

Daugiausia pelno: Stanley Okoye

Porfi Fisaco auklėtiniai išvykoje 79:65 (20:31, 11:16, 11:17, 12:26) nugalėjo San Sebastiano „Acunsa GBC“ (2-12) ekipą.

Su 4 pergalėmis ir 10 pralaimėjimų Las Palmo klubas Ispanijos čempionate žengia 16-tas.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Dimša per 22 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 11 naudingumo balų.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo A.J. Slaughteris, kuris per 26 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 2/5 trit., 2/3 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Acunsa GBC“: Jaime Echenique 14 (6/9 dvit.), Dino Radončičius 13 (8 atk. kam.), Viny Okouo 9, Johnny Dee 8.

„Herbalife Gran Canaria“: Stanas Okoye 14 (3/5 trit.), Oliveris Stevičius ir A.J. Slaughteris (8 rez. perd.), Tomas Dimša (2/5 trit.) ir Johnas Shurna po 9.