Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Dramatišką pergalę paskutiniu metimu Čempionų lygoje iškovojo Strasbūro IG (3-1).

18
23
67%
4/6
7

Lassi Tuovio auklėtiniai išvykoje 79:76 (17:18, 26:15, 21:25, 15:18) palaužė Atėnų „Peristeri“ (1-3) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms Leo Cavaliere dvitaškiu padidino svečių persvarą iki 5 taškų (76:71), tačiau graikai surengė spurtą 5:0 ir po Steveno Gray'aus tolimo metimo likus 43 sekundėms išlygino rezultatą (76:76).

Paskutinė ataka priklausė IG komandai ir kamuolys atsidūrė Brandono Jeffersono rankose, gynėjas smeigė pergalingą tritaškį (79:76), o paskutinė šeimininkų ataka buvo netiksli.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ishmailas Wainrightas, kuris per 34 minutes pelnė 18 taškų (2/4 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Trečiajame kėlinyje prancūzai spurtavo 16:9 ir po DeAndre Lansdowne'o dvitaškio įgijo 17 taškų pranašumą (59:42). Tačiau šeimininkai pasiduoti neketino, spurtavo 16:4 ir ketvirčio pabaigoje Ryanas Harrow sumažino šeimininkų deficitą iki 5 taškų (58:63).

„Peristeri“: Stevenas Gray'us 18 (3/7 trit.), Ryanas Harrow (6/7 dvit., 6 rez. perd.) ir Marvinas Jonesas (12 atk. kam.) po 13, Panagiotis Vasilopoulos ir Jaye'us Crockettas po 12.

SIG: Bonzie Colsonas 20 (6 atk. kam., 6 kl.), Ishmailas Wainrightas 18 (7 atk. kam.), DeAndre Landsdowne'as 12 (4/10 dvit.), Brandonas Jeffersonas 9 (2/8 trit.).