Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Šarlotės „Hornets“ klubas pirmajame NBA sezono mače patyrė dvigubą nesėkmę.

Klivlande pralaimėtame mače Jameso Borego vadovaujama komanda ilgam prarado pagrindinį vidurio puolėją Cody Zellerį, kuris patyrė kairės rankos lūžį, praneša ESPN šaltiniai.

28-erių vidurio puolėjas susižeidė įsibėgėjus ketvirtajam kėliniui ir iš karto tapo aišku, jog daugiau neberungtyniaus. Starto penkete dvikovą pradėjęs Zelleris per 18 minučių pasižymėjo 6 taškais, perėmė ir atkovojo po 3 kamuolius.

Klubas laukia medicinos personalo vertinimo, po kurio paaiškės, kiek laiko Zelleris nerungtyniaus.

Praėjusią naktį antrąjį kėlinį 41:21 laimėjusi „Cavaliers“ varžovus iš Šarlotės įveikė 121:114.

„Hornets“ trečiuoju šaukimu pakviestas LaMelo Ballas debiutiniame susitikime per 16 minučių prametė 5 metimus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei surinko –4 naudingumo balus.