Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domantas Sabonis jau antrose naujojo NBA sezono rungtynėse surinko trigubą dublį, o lietuvio vedama Indianos „Pacers“ (2-0) svečiuose 125:106 (27:28, 39:28, 33:15, 26:35) įveikė Čikagos „Bulls“ (0-2) klubą, kurio krepšinio operacijų vadovu dirba Artūras Karnišovas.

22
25
10
11

Sabonis prie pergalės per 34 minutes pridėjo 22 taškus (8/10 dvit., 0/1 trit., 6/11 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, suklydo 5 sykius ir prasižengė 6 kartus.

Tai buvo penktasis karjeroje Sabonio trigubas dublis. Prieš tai visus keturis trigubus dublius atletas surinko praėjusį sezoną.

„Pacers“ istorijoje vienintelis Detlefas Schremphas turi daugiau trigubų dublių – 6.

Su 11 rezultatyvių perdavimų centras pakartojo asmeninį rekordą.

Likus kiek daugiau nei penkioms minutėms iki mačo pabaigos lietuvis užsidirbo šeštąją pražangą ir turėjo palikti aikštelę.

„Man padėjo mano komandos draugai, – po mačo sakė Sabonis. – Jie man visas rungtynes primindavo, kur būti, padėjo išlaikyti mano energiją. Žaidžiant be žiūrovų tai yra labai svarbu.“

Antrąjį ir trečiąjį kėlinius „Pacers“ laimėjo 72:43 ir taip užsitikrino pergalę. Didžiausia „Pacers“ persvara buvo 30 taškų.

„Žinojome, kad trečiajame kėlinyje turime išeiti ir pakeisti reikalus“, – pažymėjo Sabonis.

Antrajame ketvirtyje vienu metu Sabonis pelnė 10 taškų iš eilės, tarp kurių buvo ir du dėjimai į krepšį. Lietuvis po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų, 6 sugriebtus kamuolius ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 17, Lauri Markkanenas 16 (9 atk. kam.), Coby White'as 12, Denzelis Valentine'as 11, Otto Porteris 10.

„Pacers“: T.J. Warrenas 23 (10/14 dvit.), Domantas Sabonis (10 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Victoras Oladipo po 22, Malcolmas Brogdonas 18 (6 rez. perd.), Dougas McDermottas 12 (8 atk. kam.).