Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jonas Valančiūnas surinko antrąjį dvigubą dublį paeiliui, bet Memfio „Grizzlies“ (0-2) to ir vėl neužteko. Ji namuose 112:122 (22:27, 34:31, 32:29, 24:35) nusileido Trae Youngo vedamai Atlantos „Hawks“ (2-0) ekipai.

36
29
88%
15/17
9

Valančiūnas per 29 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 1/3 trit., 8/10 baudų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, keturis sykius suklydo ir prasižengė 5 kartus.

Nugalėtojams Youngas per 35 minutes pelnė 36 taškus (9/17 dvit., 1/7 trit., 15/17 baudų), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Iki mačo pabaigos likus 2 minutėms ir 40 sekundžių „Grizzlies“ atsiliko tik 4 taškais (106:110), bet tuomet talentingasis įžaidėjas Youngas surinko 10 taškų ir išvedė „Hawks“ į pergalę.

Memfio komandos jaunoji žvaigždė Ja Morantas pelnė 28 taškus (8/14 dvit., 2/7 trit., 6/8 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

„Mes abu esame jaunieji talentai, bandantys tapti lygos veidu, – apie save ir Youngą sakė Morantas. – Mes vienas prieš kitą jau žaidėme daug kartų. Youngo riba yra dangus.“

Atlantos ekipa vertėsi be pėdos sužeidimą patyrusio Danilo Gallinari.

„Grizzlies“: Ja Morantas 28 (7 rez. perd.), Kyle'as Andersonas 20 (14 atk. kam.), Dillonas Brooksas 19, Jonas Valančiūnas 13 (12 atk. kam.), Graysonas Allenas 10.

„Hawks“: Trae Youngas 36 (15/17 baudų, 9 rez. perd.), Kevinas Huerteris 21 (4/5 trit.), De'Andre Hunteris 15 (11 atk. kam.), Nathanas Knightas 14, Johnas Collinsas 13 (10 atk. kam.).