Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Jamesas Hardenas surinko 44 taškus ir 17 rezultatyvių perdavimų, bet to dėl COVID-19 viruso devyniese žaidusiai Hjustono „Rockets“ (0-1) neužteko – ji Portlande per pratęsimą 126:128 (31:27, 37:31, 17:26, 28:29, 13:15) nusileido vietos „Trail Blazers“ (1-1) ekipai.

44
41
56%
9/16
57%
8/14

Hardenas ant parketo praleido 43 minutes ir pataikė 6 dvitaškius iš 9, 6 tritaškius iš 13 ir 14 baudų iš 16. Gynėjas taip pat pridėjo 4 atkovotus ir vieną perimtą kamuolį.

„Rockets“ mače dėl COVID-19 viruso vertėsi be šešių atletų. Teigiami testai buvo nustatyti Benui McLemore'ui ir Kenyonui Martinui, o DeMarcusas Cousinsas, Johnas Wallas, Ericas Gordonas ir Masonas Jonesas turėjo kontaktą su virusu sergančiu asmeniu, todėl privalo karantinuotis.

Nugalėtojams C.J. McCollumas per 44 minutes surinko 44 taškus (8/14 dvit., 9/16 trit.) ir 8 rezultatyvius perdavimus, o Damianas Lillardas per 41 minutę pridėjo 32 taškus (6/15 dvit., 5/13 trit., 5/5 baudų) ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Rockets“ turėjo 14 taškų persvarą (72:58), bet „Blazers“ spurtavo 17:2 ir išsiveržė į priekį 75:74.

Ketvirtajame kėlinyje kelis kartus „Blazers“ pranašumas buvo pasiekęs 6 taškų ribą, bet priešpaskutinę minutę keturi Christiano Woodo taškai rezultatą išlygino (111:111), o į Damiano Lillardo dvitaškį tuo pačiu atsakė Jamesas Hardenas.

Hardeno pasirodymas:

Per paskutines 38 sekundes komandos taškų nepelnė, Jusufas Nurkičius prametė abi baudas, ir ekipos turėjo žaisti pratęsimą.

Per pridėtą laiką vėl vyko atkakli kova. Iki pratęsimo pabaigos likus 39 sekundėms Hardenas smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino (123:123).

Į Lillardo dvitaškį Hardenas atsakė tritaškiu ir likus 15,3 sek. „Rockets“ išsiveržė į priekį 126:125, bet likus 6,9 sek. C.J. McCollumas tritaškiu grąžino pranašumą „Blazers“.

McCollumo pasirodymas ir pergalingas metimas:

Paskutinėje atakoje Hardenas suklydo ir pergalę šventė „Blazers“.

„Rockets“ gretose išsiskyrė ir Christianas Woodas, kuris per 44 minutes surinko 31 tašką (14/20 dvit., 3/4 baudų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 1 metimą.

„Blazers“: C.J. McCollumas 44 (9/16 trit., 8 rez. perd.), Damianas Lillardas 32 (11/28 metimų, 9 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 12 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Enesas Kanteris 10 (9 atk. kam.), Robertas Covingtonas 9 (8 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 44 (6/13 trit., 14/16 baudų, 17 rez. perd.), Christianas Woodas 31 (14/20 dvit., 13 atk. kam.), Jae'Seanas Tate'as 13, Danuelis House'as 11, Sterlingas Brownas ir Davidas Nwaba po 10.