Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Dar vieną fantastišką pasirodymą surengęs Domantas Sabonis grąžino Indianos „Pacers“ (4-1) į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

25
36
67%
8/12
11

Naujametinę naktį lietuvio vedama „Pacers“ namuose 119:99 (32:21, 25:30, 31:17, 31:31) nepaliko vilčių Klivlando „Cavaliers“ (3-2) klubui ir iškovojo ketvirtąją pergalę šį sezoną.

Sabonis aikštėje praleido 37 minutes ir buvo arti antrojo sezono trigubo dublio – 25 taškai (8/12 dvit., 2/2 trit., 3/3 baud.), 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Lietuvis buvo rezultatyviausias savo komandoje, o jo +/- rodiklis buvo antras geriausias rungtynėse – +25.

Rungtynių kontrolę „Pacers“ perėmė po pertraukos, užbaigę trečiąjį ketvirtį atkarpa 18:6 ir įgiję 20 taškų pranašumą – 88:68.

Lemiamo ketvirčio viduryje „Cavs“ buvo priartėjusi prie 12 taškų (92:104), tačiau Sabonio vedama „Pacers“ spurtavo 7:0 ir išsprendė rungtynių likimą – 111:92.

Sabonio žaidimo epizodai:

Saboniui nugalėtojų gretose geriausiai talkinęs Dougas McDermottas per 25 minutes pelnė 18 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 3/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

„Cavaliers“ ekipoje išsiskyrė Collinas Sextonas – 28 taškai (10/17 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 37 minutes.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25 (8/12 dvit., 2/2 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Dougas McDermottas 18 (9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 17, Victoras Oladipo 16 (8 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Aaronas Holiday 12.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 28 (10/17 dvit.), Dariusas Garlanas 21 (6 kld.), Andre Drummondas 11 (13 atk. kam.), Larry Nance'as 10.