Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Šeši iš devynių Filadelfijos „76ers“ (5-1) krepšininkų pelnė dviženklį taškų skaičių bei atvedė komandą į penktąją pergalę per šešis mačus.

24
34
3
57%
4/7

Doco Riverso vadovaujamas klubas savo aikštėje 127:112 (39:24, 34:34, 31:32, 23:22) įveikė Šarlotės „Hornets“ (2-4) ir Rytų konferencijoje užkopė į pirmąją vietą.

Trigubo dublio ritmu rungtyniavęs Benas Simmonsas per 37 minutes įsirašė 15 taškų (6/9 dvit., 3/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų.

Joelio Embiido sąskaitoje – 19 taškų (6/9 dvit., 1/2 trit., 4/6 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

„76ers“ suklydo 22 kartus, kai „Hornets“ – 12. Embiidas ir Tobiasas Harrisas prarado po 5 kamuolius, Simmonsas – 4.

Nuo suolo pakilęs LaMelo Ballas per 31 minutę pasirodė universaliai: įmetė 13 taškų (3/8 dvit., 1/4 trit., 4/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„76ers“ į priekį šovė dar pirmajame ketvirtyje, kurį laimėjo 15 taškų persvara (39:24).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Embiidui užsidirbus techninę pražangą, Gordonas Haywardas realizavo baudą ir „Hornets“ po to galėjo priartėti per vienženklį deficitą, tačiau Jalenas McDanielsas prametė dvitaškį – 103:113.

Simmonsas kitoje atakoje įmetė du taškus, Harrisas blokavo Bismacko Biyombo metimą, Simmonsas įkrovė iš viršaus ir šeimininkai kontroliavo situaciją – 117:103.

„Hornets“ gretose puikiai pasirodęs Terry Rozieras susmeigė 7 iš 11 tritaškių ir su 35 taškais buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 24 (4/7 trit., 9 atk. kam.), Sethas Curry 21 (6 rez. perd.), Joelis Embiidas 19 (14 atk. kam.), Shake'as Miltonas 18 (3/8 trit.), Benas Simmonsas 15 (12 atk. kam., 11 rez. perd.), Danny Greenas 13 (3/6 trit.).

„Hornets“: Terry Rozieras 35 (7/10 trit.), Gordonas Haywardas 20, LaMelo Ballas 13.