Nuotr. BNS

Evaldas Kairys surengė solidų pasirodymą, tačiau jo atstovaujamas Afjonkarahisaro „Ahyon“ (7-8) klubas Turkijos pirmenybėse patyrė 8-ąjį pralaimėjimą.

Gimimo vieta: Šventoji, Lietuva

Lietuvio klubas išvykoje 89:100 (20:26, 25:26, 19:23, 25:25) nusileido vienam iš pirmenybių autsaiderių, Fetchijės „Belediyespor“ (4-11) klubui.

Sparčiai taškus rinkęs Kairys buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 17 taškų (6/6 dvit., 5/12 baud.), atkovojo 5 prarado 2 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovų metimus ir 3 sykius suklydo.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkas Pako Cruzas.

2018-2019 metais kartu su Kairiu sostinės klubo spalvas gynęs snaiperis per 36 minutes pelnė 26 taškus (8/9 dvit., 3/8 trit., 1/2 baud.), atkovojo bei prarado po 3 kamuolius ir vieną kartą prasižengė.

„Belediyespor“: Elginas Cookas 23 (6/7 trit.), Brandenas Frazieris (6 atk. kam.) ir Abdul-Malikas Abu (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 19, Darionas Atkinsas 18.

„Ahyon“: Pako Cruzas 26 (8/9 dvit.), Evaldas Kairys (5 atk. kam.) ir Chrisas Wrightas po 17, Tanneris Leissneris 11.