Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Malcolmas Brogdonas likus 1,7 sek. pataikė dvitaškį ir Indianos „Pacers“ (5-2) ekipai su Domantu Saboniu priešakyje NBA pirmenybėse išplėšė pergalę svečiuose per pratęsimą 118:116 (26:24, 27:27, 26:26, 27:29, 12:10) prieš Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-3).

21
31
11
44%
4/9

Iki pratęsimo pabaigos likus 25 sekundėms Lonzo Ballas greitoje atakoje rezultatą išlygino (116:116), o „Pacers“ organizavo lemiamą ataką. Malcolmas Brogdonas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko dvitaškį viena ranka, o kamuolys pašokinėjo ant lanko ir galop įkrito į krepšį.

„Pelicans“ minutės pertraukėlių nebeturėjo. Likus 1,7 sek. Ballas atliko perdavimą per visą aikštę, tačiau kamuolys adresato nepasiekė ir rungtynėse triumfavo „Pacers“.

Pergalingas metimas:

Sabonis per 35 minutes pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, tačiau 5 sykius suklydo ir 6 kartus prasižengė.

Lietuvis dėl asmeninių pražangų aikštę paliko iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 46 sekundėms.

Sabonis visose septyneriose šio sezono rungtynėse surinko po dvigubą dublį.

Puikus Sabonio aikštės matymas:

„Pacers“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje sugebėjo fantastiškai išsigelbėti. Likus 2 minutėms ir 12 sekundžių „Pelicans“ dar pirmavo 10 taškų persvara (106:96), bet Victoras Oladipo įmetė abi baudas, Brogdonas pridėjo dvitaškį ir likus 100 sekundžių ekipas skyrė šeši taškai.

Daugiau nei minutę komandos nepelnė taškų, o likus 20 sekundžių „Pacers“ dar atsiliko 6 taškais. Visgi tuomet Oladipo smeigė tritaškį (103:106), o po Lonzo Ballo klaidos tuo pačiu pasižymėjo ir Mylesas Turneris, kuris likus 8,2 sekundės išlygino rezultatą (106:106).

GM: 7

Galiausiai Brandono Ingramo šūvis tikslo nepasiekė ir komandos žaidė pratęsimą.

Mačo didvyriu tapęs Brogdonas žaidė 46 minutes ir pelnė 21 tašką (4/9 dvit., 4/9 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei blokavo 1 metimą.

„Pelicans“ gretose visi startinio penketo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o labiausiai išsiskyrė 31 tašką (11/25 dvit., 1/6 trit., 6/6 baudų) įmetęs Brandonas Ingramas ir 24 taškus (9/19 dvit., 6/8 baudų) bei 10 sugriebtų kamuolių pridėjęs Zionas Williamsonas.

Williamsono žaidimo epizodai:

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 31 (8 rez. perd.), Zionas Williamsonas 24 (10 atk. kam.), Lonzo Ballas 18 (4/6 trit., 6 rez. perd.), Ericas Bledsoe 12 (11 atk. kam.), Stevenas Adamsas 10 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (5/11 trit., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 21 (7 atk. kam., 11 rez. perd.), Domantas Sabonis 19 (8/13 dvit., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 2 bl.), Mylesas Turneris 17 (3 bl.), Dougas McDermottas 11, Justinas Holiday 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).