Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

35-erių LaMarcusas Aldridge‘as sužaidė tarsi geriausiais karjeros laikais ir atvedė San Antonijaus „Spurs“ (4-4) į pergalę prieš NBA čempionus.

28
27
73%
8/11
43%
3/7

Greggo Popovichiaus auklėtiniai išvykoje 118:109 (34:26, 31:30, 26:33, 27:20) įveikė Los Andželo „Lakers“ (6-3), kurie iki šiol turėjo keturių pergalių seriją.

Aldridge‘as per 31 minutę pelnė 28 taškus (8/11 dvit., 3/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ neišgelbėjo puikus LeBrono Jameso pasirodymas – 27 taškai (4/8 dvit., 4/7 trit., 7/11 baud.), 12 rezultatyvių perdavimų, 6 atkovoti kamuoliai.

Montrezlas Harrellas ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnė taškus iš po krepšio ir sumažino „Lakers“ deficitą iki 3 taškų (93:96), tačiau tuomet „Spurs“ surengė savąjį spurtą.

Rudy Gay atseikėjo tritaškį, Patty Millsas realizavo tris baudas, o Gay smeigė dar vieną tolimą metimą ir svečių persvara išaugo iki 10 taškų – 105:95.

Nors iki rungtynių pabaigos buvo likusios 5 minutės, „Lakers“ priartėti nebesugebėjo ir buvo priversti kapituliuoti.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27 (4/8 dvit., 4/7 trit., 12 rez. perd.), Anthony Davisas 23 (10/14 dvit., 10 atk. kam.), Kyle‘as Kuzma 13 (5/10 dvit., 1/6 trit., 10 atk. kam.), Talenas Hortonas-Tuckeris (4/6 dvit.) ir Montrezlas Harrellas (5/7 dvit.) po 10.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as 28 (8/11 dvit., 3/7 trit.), DeMaras DeRozanas 19 (3/7 dvit.), Dejounte Murray 18 (5/10 dvit.), Rudy Gay 15 (3/5 trit.), Lonnie Walkeris 14 (4/7 dvit.), Patty Millsas 10.