Nuotr.: S.Gvildys
Nuotr. S.Gvildys

„Šilutė“ (10-6) NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę paeiliui.

30
35
67%
10/15
100%
4/4

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai namuose 87:86 (20:20, 28:22, 18:20, 21:24) palaužė Vilkaviškio „Perlą“ (6-8).

Prasidėjus paskutinei minutei Povilas Gaidys tritaškiu išvedė svečius į priekį (86:85), tačiau kitoje atakoje Mindaugas Stašys išprovokavo pražangą ir baudų metimais sugrąžino savo komandai minimalią persvarą – 87:86.

Rungtynių pabaigoje suklydo tiek viena, tiek kita komanda, o šansą išplėšti pergalę turėjo svečiai, tačiau lemiamą metimą prametė Julius Liesis.

Karjeros rungtynes NKL – VIKINGLOTTO sužaidė Valdas Vasylius – 30 taškų (10/15 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos ir 35 naudingumo balai per 31 minutę.

Anksčiau geriausi Vasyliaus pasiekimai lygoje buvo 24 taškai ir 29 naudingumo balai.

„Šilutė“: Valdas Vasylius 30 (10/15 dvit., 35 naud. bal.), Rytis Biliartas (17 min., 6/12 dvit., 10 atk. kam.) ir Ernestas Sederavičius po 14, Mindaugas Stašys 13, Linas Lekavičius 9 (11 rez. perd.).

„Perlas“: Martynas Linkevičius 21 (9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 kld., 29 naud. bal.), Aurimas Birgelis 18, Povilas Gaidys 15, Edgaras Stanionis 14.