Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Koronavirusas išdarkė Filadelfijos „76ers“ (7-3) sudėtį ir mače su Denverio „Nuggets“ (4-5) Docas Riversas turėjo verstis septynių krepšininkų rotacija.

15
28
12
100%
3/3

Vis dėlto namuose žaidusi Pensilvanijos valstijos ekipa išvengė sutriuškinimo – 103:115 (26:28, 25:30, 21:35, 31:22).

Svečiai į priekį pabėgo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:21 ir susikrovė įtikinamą pranašumą – 93:72.

Paskutiniame ketvirtyje „Nuggets“ savo pagrindinių žaidėjų į aikštę nebeišleido ir šeimininkams pavyko aptirpdyti deficitą.

„COVID sukūrė tai, bet esmė yra ne COVID. Esmė yra traumos“, – po mačo sakė „76ers“ strategas Riversas.

Iš tiesų, mače pagal koronaviruso protokolą galėjo pasirodyti didžiausios šeimininkų žvaigždės, Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas, tačiau abu jie nepadėjo savo komandai dėl traumų.

Taip pat traumuotas ir Mike'as Scottas, kurį Riversas registravo rungtynėms dėl reikiamo aštuonių žaidėjų skaičiaus mačo paraiškoje.

Tokios netektys atrišo rankas lygos naujokui Tyrese'ui Maxey, kuris per 44 minutes pelnė 39 taškus (15/25 dvit., 3/8 trit.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose arti trigubo dublio buvo Nikola Jokičius – 15 taškų (6/8 dvit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 12 rezultatyvių perdavimų per 29 minutes.

Facundo Campazzo svečiams per 17 minučių pelnė 3 taškus (1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„76ers“: Tyrese'as Maxey 39 (15/25 dvit.), Isaiah Joe 13, Dakota Mathiasas 12, Dwightas Howardas (11 atk. kam.), Danny Greenas ir Tony Bradley (15 atk. kam.) po 11.

„Nuggets“: Gary Harrisas 21, Nikola Jokičius 15 (6/8 dvit., 9 atk. kam., 12 rez. perd.), Willas Bartonas ir Jamalas Murray po 14, JaMychalas Greenas ir Monte Morrisas po 12.