Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos „Pacers“ (6-4) krepšininkas, tačiau tai jo ekipos neišgelbėjo.

30
35
100%
8/8
73%
8/11

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 122:127 (30:30, 34:35, 29:32, 29:30) nusileido Sakramento „Kings“ (5-6) krepšininkams.

Sabonis per 39 minutes pelnė 28 taškus (12/20 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir užsidirbo 4 pražangas.

Tai buvo antros rezultatyviausios lietuvio rungtynės šiame sezone. Pirmajame sezono mače su „Knicks“ Sabonis surinko 32 taškus, o 28 taškus jam taip pat pavyko pelnyti ir praėjusiame susitikime.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ turėjo 9 taškų deficitą (99:108), tačiau Victoras Oladipo surinko 5 taškus eilės, Sabonis pataikė metimą su pražanga ir įpusėjus ketvirčiui rezultatas tapo lygus – 110:110.

Likus 1 min. 45 sek. Harrisonas Barnesas realizavo baudas ir sugrąžino minimalią persvarą „Kings“ ekipai (118:117).

Kitoje atakoje Sabonis pelnė taškus iš po krepšio, tačiau teisėjai peržiūrėjo epizodą ir nusprendė, jog Richauno Holmeso blokas nepažeidė taisyklių, tad lietuvio taškai įskaityti nebuvo, o rezultatas liko nepakitęs.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei Buddy Hieldas atseikėjo tritaškį ir šeimininkų persvara išaugo iki 4 taškų – 121:117.

Kitoje aikštelės pusėje Oladipo tolimas metimas tikslo nepasiekė, o De‘Aronas Foxas pasižymėjo įspūdingu dėjimu ir įtvirtino „Kings“ pergalę – 123:117.

„Kings“ į pergalę atvedęs Barnesas per 37 minutes surinko 30 taškų (8/11 dvit., 2/3 trit., 8/8 baud.), 8 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus bei 1 klaidą.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 30 (8/11 dvit., 8 atk. kam.), De‘Aronas Foxas 21 (5/13 dvit., 2/6 trit., 9 rez. perd.), Buddy Hieldas 18 (6/11 trit.), Richaunas Holmesas 16 (5/10 dvit., 10 atk. kam., 6 blk.), Tyrese‘as Haliburtonas 12 (3/6 trit.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 28 (12/20 dvit., 11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 24 (5/8 dvit., 4/10 trit., 9 rez. perd.), Victoras Oladipo (6/10 dvit., 2/11 trit.) ir Dougas McDermottas (5/5 dvit., 3/5 trit.) po 21.