Nuotr.: imago images/PanoramiC – Scanpix
Nuotr. imago images/PanoramiC – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, tačiau Krasnodaro „Lokomotiv“ (0-1) nesėkme pradėjo Europos taurės „Top 16“ etapą.

19
23
6
60%
3/5

Namuose žaidęs Rusijos klubas 79:83 (19:20, 18:16, 22:18, 20:29) nusileido Paryžiaus „Metropolitans 92“ (1-0) ekipai.

Šeimininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje dar turėjo 5 taškų persvarą (61:56), tačiau Prancūzijos klubas laimėjo atkarpą 11:2 (67:63) ir viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus pusantros minutės Mantas Kalnietis smeigė tritaškį (71:73), o į varžovų dvitaškį Kuzminskas atsakė tuo pačiu – 73:75.

Vis dėlto „Lokomotiv“ naudota pražangų taktika nepasiteisino ir svečiai šventė pirmąją pergalę antrajame etape.

Kuzminskas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Europos taurėje, pelnydamas 21 tašką (8/11 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.). Puolėjas per 30 minučių dar atkovojo 6 kamuolius, 2 sykius suklydo, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

Lietuvis pakartojo rezultatyvumo rekordą Europos taurėje, kurį užfiksavo dar 2009-aisiais žaisdamas „Šiauliuose“.

Kalnietis šeimininkams per 24 minutes įmetė 6 taškus (0/5 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 3 naudingumo balus.

„Lokomotiv“ grupėje taip pat dar varžosi Trento „Dolomiti Energia“ ir Belgrado „Partizan“.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas 21 (8/11 dvit.), Kevinas Hervey 15 (10 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 13, Reggie Lynchas 10 (9 atk. kam.).

„Metropolitans 92“: Davidas Michineau 19 (6 rez. perd., 23 naud. bal.), Anthony Brownas 17 (8 atk. kam., 22 naud. bal.), Archie Goodwinas 15, Bastienas Pinaultas 12, Vitalis Chikoko 10.