Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Milano „Armani Exchange“ (11-7) ekipa Eurolygoje iškovojo vienuoliktąją pergalę ir pasivijo Kauno „Žalgirį“.

27
26
6
75%
6/8

Ettore Messinos auklėtiniai namuose 95:80 (21:20, 33:16, 22:24, 19:20) nugalėjo „Valencia“ (10-9) ekipą.

Šios rungtynės tapo istorinėmis Lietuvos teisėjams. Pirmą kartą Eurolygos istorijoje  mačui teisėjavo 2 arbitrai iš Lietuvos – Gytis Vilius ir Artūras Šukys.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir po pirmojo kėlinio minimalią persvarą turėjo italai (21:20), tačiau antrajame ketvirtyje šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 16:2 ir po Sergio Rodriguezo tolimo šūvio įgijo 15 taškų pranašumą (37:22).

Netrukus Milano ekipa dar kartą spurtavo 13:4 ir po Zacho LeDay dėjimo persvara išaugo iki 20 taškų (56:36).

Lemiamame ketvirtyje Jaume Ponsarnau auklėtiniai bandė kibti į atlapus šeimininkams, inicijavo atkarpą 9:0 ir po Klemeno Prepeličiaus baudų metimų sumažino skirtumą iki vienženklio (69:76).

Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo nuveikti svečiai. „Armani Exchange“ atsakė atkarpa 12:4 ir po Kevino Punterio dvitaškio rungtynių baigtis tapo aiški (88:73).

Galingą pasirodymą šiose rungtynėse surengė Luigi Datome, kuris per 26 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 6/8 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, 3 kartus prasižengė, sykį suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

„Armani Exchange“: Luigi Datome 27 (6/8 trit., 6 atk. kam.), Malcolmas Delaney 17 (4/6 trit.), Zachas LeDay 15, Kevinas Punteris 14 (2/6 trit.).

„Valencia“: Derrickas Williamsas 17 (5/6 dvit., 5 per. kam.), Nikola Kaliničius 15, Klemenas Prepeličius 12, Louisas Labeyrie 7 (7 atk. kam.).