LeBrono Jameso vedami Los Andželo „Lakers“ (11-3) ir toliau skina pergales.

30
11
100%
7/7

Šįkart Franko Vogelio auklėtiniai namuose 112:95 (20:28, 37:30, 27:16, 28:21) susitvarkė su Naujojo Orleano „Pelicans“ (4-7).

LeBronas per 31 minutę pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 2/6 trit., 7/7 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį bei 3 sykius suklydo.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje J.J. Redickas smeigė tritaškį ir sumažino „Pelicans“ deficitą iki 4 taškų (80:84), tačiau tuomet „Lakers“ pasileido į pergalingą spurtą.

Montrezlas Harrellas įkrovė iš viršaus, Jamesas realizavo baudas, Kyle‘as Kuzma bei Alexas Caruso smeigė po tritaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 12:0 bei susikrovė 16 taškų pranašumą – 96:80.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Lakers“ pradėjo varžovų triuškinimą. Po taiklių Jameso ir Caruso tritaškių bei dar vieno Harrello dėjimo, Los Andželo ekipa priekyje buvo 25 taškais – 108:83.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodęs Zionas Williamsonas surinko 21 tašką (9/19 dvit., 3/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką ir 4 klaidas.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 21 (4/5 dvit., 2/6 trit., 11 rez. perd. 8 atk. kam.), Anthony Davisas 17 (5/14 dvit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as (4/6 trit.) ir Montrezlas Harrellas (8/10 dvit.) po 16, Dennisas Schroderis 12 (1/7 trit.), Kyle‘as Kuzma 11 (0/6 dvit., 3/4 trit., 13 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 21 (9/19 dvit., 12 atk. kam.), Brandonas Ingramas 20 (7/11 ddvit.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir J.J. Redickas (3/10 trit.) po 12.