Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

„Barcelona“ per dvigubą Eurolygos savaitę pasiekė abi pergales, o penktadienio vakarą Maskvoje buvo nugalėta vietos CSKA. Šarūnas Jasikevičius po pergalės išskyrė gerą pasirodymą gynyboje.

25
28
69%
9/13
100%
7/7

„Rungtynes pradėjome labai blogai ir buvau išsigandęs, kad joms nepasiruošėme, – sakė Jasikevičius. – Paskui su kiekvieno kėlinio pabaiga mes atrodėme vis solidžiau ir solidžiau. CKSA leisti įmesti 16, 15 ir paskui 19 taškų per kėlinį yra be galo sunku.“

„Manau, kad antroje pusėje kontroliavome ritmą, tačiau pirmoje pusėje pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. CSKA tikrai dominavo. Laimei, mes tai išsprendėme, o mūsų metikai pataikė, kas irgi buvo labai svarbu.

Svarbiausia buvo Mike‘o Jameso pristabdymas. Žinome, kad Mike‘as dažnai turi kamuolį savo rankose, tad prieš jį gintis yra sunku. Žinoma, Nikola Milutinovas ir Tornikė Šengelija fiksuoja istorinius skaičius kovojant dėl kamuolių tiek gynyboje, tiek puolime.

Atkovotų kamuolių skirtumai, kokie buvo CSKA rungtynėse su Milanu ir kitomis komandomis... Aš tiesiog nesu matęs kažko panašaus per savo karjerą. Žaidžiant su CSKA privalu kontroliuoti Mike‘ą ir jų jėgą po krepšiu, su kuria tvarkytis yra itin sunku“, – pridėjo „Barcelonos“ strategas.

Tuo metu CSKA vyr. treneris Dimitris Itoudis pirštu bedė į prastą pataikymą iš toli.

„Sveikinimai „Barcelonai“ ir mano bičiuliui Šarui. Jie nusipelnė laimėti. Kol buvome gana švieži, mes žaidėme gerą krepšinį. Pradėjome gerai, tačiau nuovargio faktorius šįkart nebuvo mūsų pusėje.

Praradome iniciatyvą antrojo kėlinio viduryje, kai dar pirmavome 12 taškų. Po to praleidome 4:13 atkarpą ir trijose atakose paeiliui praradome kamuolį. Taigi, vietoje to, kad į ilgąją pertrauką būtume išėję su solidžia persvara, mes turėjome -1. Gerai sukovojome, surinkome daugiau naudingumo balų, padarėme mažiau klaidų, atlikome daugiau rezultatyvių perdavimų, atkovojome daugiau kamuolių, tačiau pataikėme 4 tritaškius iš 21. Tai nėra mums būdingi skaičiai“, – komentavo Itoudis.