Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Domantas Sabonis, kaip ir įprasta, sužaidė puikias rungtynes, tačiau solidus lietuvio pasirodymas Indianos „Pacers“ (8-5) neišgelbėjo.

20
24
7
67%
2/3

Nate‘o Bjorkgreno auklėtiniai svečiuose 96:129 (26:36, 29:25, 20:39, 21:29) neprilygo Los Andželo „Clippers“ (10-4) krepšininkams.

Sabonis per 34 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 0/3 trit., 5/8 baud.), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Clippers“ į priekį nurūko po ilgosios pertraukos. Kawhi Leonardas pataikė dvitaškį, Patrickas Beverley bei Marcusas Morrisas smeigė po tolimą metimą ir spurtavę šeimininkai atitrūko 18 taškų pranašumu – 88:70.

Apsukų nemažinę Los Andželo krepšininkai ketvirtąjį kėlinį pasitiko triuškindami varžovus 25 taškų persvara – 100:75. Sabonis dėl šios priežasties ketvirtajame kėlinyje net nebepasirodė aikštelėje.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas, kuriame žaidė atsarginiai komandų krepšininkai, o „Clippers“ sugebėjo savo persvarą padidinti dar labiau.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Paulas George‘as per 34 minutes surinko 20 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

Šiomis rungtynėmis „Pacers“ užbaigė išvykų maratoną su Vakarų konferencijos ekipomis. Indianos komanda sužaidė su Sakramento „Kings“, „Golden State Warriors“, Portlando „Trail Blazers“, „Clippers“ ir iškovojo dvi pergales bei patyrė du pralaimėjimus.

„Clippers“: Paulas George‘as (5/6 dvit., 7 atk. kam.), Luke‘as Kennardas (5/8 trit.) ir Maarcusas Morrisas (4/7 trit.) po 20, Kawhi Leonardas 17 (7/11 dvit.), Patrickas Beverley 11, Patrickas Pattersonas (3/6 trit.) ir Nicolas Batumas po 10.

„Pacers“: Dougas McDermottas 23 (5/7 trit.), Domantas Sabonis 19 (7/11 dvit., 14 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 16 (5/12 dvit., 2/9 trit., 8 rez. perd.), Justinas Holiday 15 (3/4 dvit., 3/9 trit.).