Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

Nesustabdomai žaidęs Zionas Williamsonas pasirūpino Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-7) pergale.

31
31
100%
5/5
6

20-mečio puolėjo vedami „Pelicans“ išvykoje 128:123 (34:25, 33:33, 30:36, 31:29) palaužė Sakramento „Kings“ (5-9) pasipriešinimą.

Williamsonas per 35 minutes pelnė 31 tašką (13/15 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 sykius suklydo.

Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėms Ericas Bledsoe pelnė taškus iš po krepšio ir padidino „Pelicans“ pranašumą iki 7 taškų – 122:115.

Nepaisant to, šeimininkai nebuvo nusiteikę pasiduoti. Marvinas Bagley pataikė puskablį, Richaunas Holmesas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei „Kings“ deficitas sumenko iki 3 taškų (119:122).

Vis tik po to Bagley tritaškis skriejo pro šalį, o Stevenas Adamsas išprovokavo Harrisono Barneso pražangą. Likus 17,9 sekundės „Pelicans“ puolėjas realizavo baudas ir vėl padidino svečių pranašumą – 124:119.

Po šio epizodo De‘Aronas Foxas pelnė greitus taškus ir „Kings“ ėmėsi tyčinių pražangų taktikos, kuri vaisių neatnešė.

Būtent Foxas pralaimėtojų gretose surengė įspūdingą pasirodymą. Karjeros rungtynes sužaidęs įžaidėjas pelnė 43 taškus (14/18 dvit., 3/9 trit., 6/8 baud.), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius bei suklydo 2 sykius.

„Kings“: De‘Aronas Foxas 43 (14/18 dvit., 3/9 trit., 13 rez. perd.), Marvinas Bagley 26 (9/13 dvit., 2/6 trit., 10 atk. kam.), Buddy Hieldas 18 (5/11 trit.), Richaunas Holmesas 16 (7/11 dvit.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (13/15 dvit.), Brandonas Ingramas 22 (5/12 dvit., 3/7 trit.), Ericas Bledsoe 21 (5/10 dvit., 3/4 trit.), J.J. Redickas 14 (3/5 trit.), Stevenas Adamsas 12 (15 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 11 (4/6 dvit.).