Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Antradienio vakarą Vilerbane buvo sužaistos atidėtos dešimtojo Eurolygos turo rungtynės.

23
27
6
100%
2/2

Pirėjo „Olympiakos“ (11-9) išvykoje per pratęsimą 101:93 (23:15, 21:22, 19:24, 23:25, 15:7) palaužė vietos ASVEL (6-14) ekipą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Williamas Howardas smeigė tritaškį, bet Kostas Sloukas realizavo baudas ir prasidėjus paskutinei minutei svečiai pirmavo 83:82. Neilgai trukus Kevarriusas Hayesas taip pat atsakė taikliomis baudomis, sugrąžindamas pranašumą ASVEL (84:83).

Shaquielle'ui McKissicui buvo užfiksuota pražanga puolime, o kitoje aikštės pusėje Hayeso metimas nebuvo tikslus, tačiau likus 13 sekundžių ASVEL atkovojo kamuolį puolime. Norrisas Cole‘as realizavo abi baudas ir padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (86:83).

Lemiamai atakai „Oly“ turėjo 9,9 sekunės, o kamuolys buvo patikėtas Sloukui, kuris smeigė tritaškį ir taip išplėšė pratęsimą – 86:86.

Pratęsime rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką. McKissicas pelnė taškus su pražanga, Sloukas pataikė dvitaškį ir likus 1 min. 20 sek. Graikijos klubas išsiveržė į priekį 94:91.

Davidas Lighty prarado kamuolį, o Aaronas Harrisonas išprovokavo pražangą ir realizavo vieną baudą bei dar labiau padidino „Olympiakos“ pranašumą – 95:91. Kitoje aikštės pusėje Cole‘o tritaškis skriejo pro šalį, Sloukas pataikė abi baudas ir įtvirtino svečių pergalę – 97:91.

Nugalėtojų gretose geriausias karjeros rungtynes sužaidęs McKissicas surinko 23 taškus (5/7 dvit., 1/3 trit., 10/13 trit.), 3 rezultatyvius perdavimus, 2 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 10 išprovokuotų pražangų, 2 klaidas bei 26 naudingumo balus.

ASVEL: Norrisas Cole’as 21 (5/11 dvit., 1/7 trit.), Davidas Lighty 18 (3/6 dvit., 7 atk. kam.), Williamas Howardas 16 (3/6 dvit., 3/4 trit.), Kevarriusas Hayesas 13 (4/8 dvit., 8 atk. kam.), Ismaelis Bako 10 (5/8 dvit.).

„Olympiakos“: Shaquielle‘as McKissicas (5/7 dvit., 10/13 baud.) ir Kostas Sloukas (4/8 dvit., 9/9 baud.) po 23, Hassanas Martinas 15 (7/10 dvit.), Aaronas Harrisonas 12, Georgios Printezis 11.