Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kyrie Irvingas grįžo į aikštelę, Bruklino „Nets“ (9-7) sužaidė pirmąsias rungtynes su savo didžiuoju trejetu, bet ekipa NBA susitikime svečiuose per antrąjį pratęsimą 135:147 (23:28, 26:23, 29:36, 35:26, 14:14, 8:20) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (7-7).

42
32
56%
5/9
61%
11/18

Pralaimėjusių gretose Irvingas per 48 minutes pelnė 37 taškus (12/20 dvit., 3/8 trit., 4/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, blokavo 3 metimus ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas nuo sausio 6-osios nežaidė dėl asmeninių priežasčių.

Irvingo žaidimo epizodai:

Dar rezultatyviau rungtyniavo Kevinas Durantas – 38 taškai (9/16 dvit., 3/9 trit., 11/13 baudų), 12 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 4 blokai per 50 žaidimo minučių.

Jamesas Hardenas įsirašė trigubą dublį. Gynėjas per 50,5 min. surinko 21 tašką (3/8 dvit., 3/6 trit., 6/6 baudų), 10 atkovotų kamuolių, 12 rezultatyvių perdavimų ir penkias klaidas.

Trys „Nets“ žvaigždės kartu pelnė 96 taškus.

„Tai buvo tik pirmosios mūsų rungtynės. Kartais atrodėme kiek sutrikę, nežaidėme darniai“, – apie „Nets“ lyderių trio žaidimą kartu pažymėjo treneris Steve'as Nashas.

Nugalėtojų gretose siautėjo Collinas Sextonas. 22-ejų 188 cm ūgio gynėjas per 38 minutes pelnė 42 taškus (11/18 dvit., 5/11 trit., 5/9 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Sextono žaidimo epizodai:

Ketvirtajame kėlinyje paskutinius taškus likus 68 sekundėms dvitaškiu pelnė Irvingas, o iki pirmojo pratęsimo likus 1,7 sek. Sextonas smeigė tritaškį ir išplėšė antrąjį pratęsimą.

Antrajame pratęsime Sextonas pataikė net keturis tritaškius, surinko 15 taškų ir „Cavaliers“ išvedė į pergalę.

Gimimo vieta: Vašingtonas, JAV

„Aš tikrai priėmiau iššūkį. Žinojau, kad tai nebus lengva, nes žaidžiau prieš Kyrie“, – po mačo sakė Sextonas.

„Du pratęsimai mano pirmajame mače sugrįžus? Tu turi mylėti NBA krepšinį. Juokiausi, kai Sextonas pataikė tuos metimus“, – po rungtynių sakė Irvingas.

Šiame mače Andre Drummondas pirmąjį kartą šį sezoną nesurinko dvigubo dublio. Amerikietis pelnė 13 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.

Taip vieninteliais krepšininkais, šį sezoną kiekvienose rungtynėse pasiekusiais dvigubus dublius, liko Domantas Sabonis ir Nikola Jokičius.

„Cavaliers“: Collinsas Sextonas 42 (11/18 dvit., 5/11 trit.), Cedi Osmanas 25 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Taureanas Prince'as 17 (7 atk. kam.), Damyeanas Dotsonas ir Larry Nance'as (8 atk. kam.) po 15, Andre Drummondas 13 (7 atk. kam.), Jarrettas Allenas 12 (11 atk. kam.).

„Nets“: Kevinas Durantas 38 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Kyrie Irvingas 37 (12/20 dvit.), Jamesas Hardenas 21 (10 atk. kam., 12 rez. perd.), Jeffas Greenas 16 (7 atk. kam.), DeAndre Jordanas 13 (6/7 dvit.).