Nuotr.: Scanpix
Nuotr. Scanpix

Tyleris Dorsey sužaidė karjeros mačą Eurolygoje, o jo vedamas Tel Avivo „Maccabi“ (10-11) šventė dramatišką pergalę.

30
36
78%
7/9
80%
4/5

Šį sezoną rungtynių pabaigoje ne kartą pralaimėjęs „Maccabi“ namuose 86:84 (24:33, 21:13, 18:20, 23:18) palaužė Madrido „Real“ (13-8) pasipriešinimą.

Prasidėjus paskutinei minutei Walteris Tavaresas dėjimu išlygino rezultatą (80:80), tačiau kitoje atakoje Dorsey pelnė taškus su varžovo pražangą – 83:80.

Likus 29 sekundėms Gabrielis Deckas realizavo abu baudų metimus (82:83), tačiau nesustabdomai žaidęs Dorsey įmetė dar vieną dvitaškį – 85:82.

Pražangų taktiką naudojęs „Real“ mačo pabaigoje turėjo šansą išplėšti pratęsimą ar net pergalę (84:86), tačiau lemiamoje atakoje Jaycee Carrollas prarado kamuolį.

Mačo herojumi tapęs Dorsey per 27 minutes pelnė 30 taškų (7/9 dvit., 4/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 36 naudingumo balus.

„Karališkojo“ klubo nuo nesėkmės neišgelbėjo solidus Trey Thompkinso pasirodymas – 20 taškų (3/3 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 27 naudingumo balai.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 30 (7/9 dvit., 4/5 trit., 36 naud. bal.), Othello Hunteris 11, Scottie Wilbekinas (8 rez. perd.) ir Draganas Benderis po 9.

„Real“: Trey Thompkinsas 20 (4/8 trit., 27 naud. bal.), Walteris Tavaresas 15 (7/10 dvit., 20 naud. bal.), Alberto Abalde 13 (7 rez. perd., 20 naud. bal.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Eurolyga
yra kaip yra Nemanau kad Maccabi gresme kels del 8 tuko Tik aisku kur Komandos jau su 10 pergaliu aisku yra sansu Kabintis