Nuotr. BNS

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (9-12) Eurolygoje patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

7
17
4
8

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 77:84 (18:21, 32:25, 11:21, 16:17) suklupo prieš Berlyno ALBA (8-13) krepšininkus, kurie nutraukė trijų nesėkmių seriją.

Sedekerskis buvo vienas naudingiausių savo komandoje. Dvikovą starto penkete pradėjęs lietuvis per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvit., 2/2 baud.), atkovojo bei perėmė po 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Tai buvo naudingiausios lietuvio rungtynės Eurolygoje. Prieš tai jis daugiausiai buvo surinkęs 10 efektyvumo balų.

Giedraitis taip pat pradėjo rungtynes nuo pradžių ir per 29 minutes pasižymėjo 10 taškų (2/5 dvit., 2/6 trit.), 1 atkovotu kamuoliu, bloku ir 5 naudingumo balais.

Pirmąsias 17 minučių komandos žengė koja kojon, tačiau prieš ilgąją pertrauką baskai spurtavo ir po Giedraičio tolimo metimo įgijo 8 taškų persvarą (45:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai perėmė iniciatyvą ir po Simmone Fontecchio 5 taškų paeiliui persvėrė rezultatą (58:54). Ketvirtį taip pat sėkmingiau užbaigė Reneseso auklėtiniai ir po Maodo Lo dvitaškio pirmavo 9 taškais (67:58).

Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms ALBA pirmavo 77:69, tačiau baskai surengė atkarpą 5:0 ir po Giedraičio dvitaškio kvėpavo varžovams į nugaras (74:77).

Vis dėlto likus minutei Marcusas Erikksonas pelnė dvitaškį, o Lo pridėjo tolimą šūvį ir įtvirtino svečių pergalę (82:74).

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (4/5 trit., 9 atk. kam., 27 naud. bal.), Luca Vildoza (2/9 triit., 4 per. kam.) ir Rokas Giedraitis (2/6 trit.) po 10, Tadas Sedekerskis (3 per. kam.) ir Zoranas Dragičius po 8, Pierria Henry 6 (6 atk. kam., 9 rez. perd.).

ALBA: Peytonas Siva 14 (2/7 trit.), Simone Fontecchio ir Maodo Lo (3/5 trit.) po 13, Marcusas Erikssonas 11 (4 atk. kam.), Benas Lammersas 10.