Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Luka Dončičius sužaidė vienas rezultatyviausių sezono rungtynių, o jo vedama Dalaso „Mavericks“ (8-7) pasiekė pergalę Teksaso derbyje.

36
34
100%
6/6
11

Rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidusi „Mavs“ išvykoje 122:117 (37:34, 31:24, 27:27, 27:32) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (8-8).

Nugalėtojams Dončičius per 36 minutes pelnė 36 taškus (9/16 dvit., 4/12 trit., 6/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir prasižengė 5 kartus. Šį sezoną slovėnas per rungtynes daugiausiai buvo įmetęs 38 taškus.

Iki rungtynių pabaigos likus 6 minutėms svečiai užtikrintai pirmavo (111:98), tačiau „Spurs“ neketino nuleisti rankų ir prieš prasidedant paskutinei minutei DeMaras DeRozanas sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo – 112:113.

Vis dėlto Dončičius įmetė dvitaškį, Jalenas Brunsonas smeigė tritaškį, o į Rudy Gay tolimą metimą Kristaps Porzingis atsakė tikslias baudų metimais – 120:115.

Porzingis nugalėtojams per 33 minutes surinko 21 tašką (4/9 dvit., 3/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo 2 metimus.

Antrąją nesėkmę paeiliui patyrusią „Spurs“ tempęs DeRozanas per aikštėje praleistą 41 minutę įmetė 29 taškus (8/19 dvit., 0/1 trit., 13/16 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas 29 (8/19 dvit., 13/16 baud.), LaMarcusas Aldridge'as 26 (7/11 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam.), Keldonas Johnsonas 17 (14 atk. kam.), Rudy Gay 16, Patty Millsas 13.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (9/16 dvit., 4/12 trit., 9 atk. kam., 11 rez. perd.), Kristaps Porzingis (8 atk. kam.) ir Timas Hardaway po 21, Jalenas Brunsonas 16, Trey Burke'as 13.