Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Damianas Lillardas surengė vieną geriausių sezono pasirodymų, o jo vedami Portlando „Trail Blazers“ (9-6) grįžo į pergalių kelią.

39
42
71%
5/7
100%
11/11

„Blazers“ po atkaklios kovos namuose 116:113 (37:24, 33:26, 19:27, 27:36) palaužė Niujorko „Knicks“ (8-10) ekipą.

Lillardas per 35 minutes surinko 39 taškus (5/7 dvit., 6/10 trit., 11/11 baud.), 8 rezultatyvius perdavimus, 5 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį bei 3 klaidas.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms „Blazers“ pirmavo 106:94, tačiau Julius Randle‘as surinko 5 taškus iš eilės, Immanuelis Quickley realizavo tris baudas ir likus pusantros minutės „Knicks“ grįžo į rungtynes – 102:106.

Vis tik svečiai po šio epizodo dar vieno rezultatyvaus išpuolio nesurengė ir jiems teko griebtis tyčinių pražangų taktikos. Carmelo Anthony ir Lillardas per paskutines 30 sekundžių šaltakraujiškai realizavo visus 10 baudų metimų bei taip įtvirtino „Blazers“ pergalę.

„Knicks“ gretose spindėjo 2020 m. naujokų biržoje 25-uoju šaukimu pasirinktas Quickley. 21-erių gynėjas pelnė 31 tašką (4/10 dvit., 5/8 trit., 8/8 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį.

„Blazers“: Damianas Lillardas 39 (5/7 dvit., 6/10 trit., 8 rez. perd.), Anfernee Simonsas 16 (4/6 trit.), Derrickas Jonesas 14 (4/5 dvit.), Carmelo Anthony 12 (2/10 trit.), Gary Trentas 11 (3/7 trit.).

„Knicks“: Immanuelis Quickley 31 (4/10 trit., 5/8 trit.), Julius Randle‘as 25 (6/17 dvit., 10/11 baud., 7 atk. kam.), Alecas Burksas 18 (5/8 trit.).