Stambulo „Anadolu Efes“ (12-10) grįžo į pergalių kelią Eurolygoje.

24
63%
5/8
3

Shane‘o Larkino vedama Turkijos ekipa namuose 86:72 (29:13, 27:22, 19:17, 11:20) pranoko Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-15) krepšininkus.

Larkinas per 23 minutes pelnė 23 taškus (3/3 dvit., 5/8 trit., 2/2 baud.), perėmė 3 ir atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, 3 sykius suklydo bei surinko 24 naudingumo balus. Amerikietis pakartojo asmeninį sezono rezultatyvumo rekordą.

„Anadolu Efes“ reikalus sutvarkė pirmoje mačo dalyje. Krunoslavas Simonas smeigė tritaškį, Rodrigue‘as Beaubois realizavo dvitaškį, o kroatas pridėjo dar 5 taškus paeiliui ir įpusėjus pirmajam kėliniui šeimininkai jau turėjo dviženklį pranašumą – 17:6.

Antrajame ketvirtyje Larkinas atseikėjo du tritaškius paeiliui, Sertačas Šanli pelnė taškus iš po krepšio, Larkinas realizavo abi baudas, o „Anadolu Efes“ spurtavo 12:1 bei įgijo triuškinamą pranašumą – 41:22.

„Crvena Zvezda“ pačioje rungtynių pabaigoje šiek tiek sumažino deficitą, tačiau dvikovos baigčiai tai įtakos neturėjo.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 23 (3/3 dvit., 5/8 trit., 24 naud. bal.), Vasilije Micičius 13 (3/5 trit.), Sertačas Šanli 12 (5/7 dvit.), Rodrigue‘as Beaubois 11 (3/5 trit.), Krunoslavas Simonas 10.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius (3/8 trit.) ir Dejanas Davidovacas po 12, Duopas Reathas 10.