Maskvos srities „Chimki“ (2-20) košmaras tęsiasi.

38
67%
4/6
5

Andrejaus Malcevo auklėtiniai namuose 93:95 (15:26, 29:18, 31:29, 18:22) nusileido Miuncheno „Bayern“ (13-9) ir pralaimėjo keturioliktąją dvikovą iš eilės. Tai – visų laikų Eurolygos antirekordas.

Be „Chimki“ tokią pralaimėjimų seriją turėjo tik dvi kitos komandos – Londono „Towers“ 2000-2001 m. sezone ir Bambergo „Brose“ 2012-2013 m. sezone. Ketvirtadienį „Chimki“ namuose susitiks su Stambulo „Fenerbahče“.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms Errickas McCollumas smeigė tritaškį ir nurėžė šeimininkų deficitą iki 3 taškų – 85:88.

Vis tik Jamesas Gistas atsakė dvitaškiu, netrukus pridėjo vieną baudos metimą ir likus 1 min. 43 sek. „Bayern“ pirmavo 91:85.

Likus 48 sekundėms Dairis Bertans pataikė tik vieną baudą, tačiau kitoje „Chimki“ atakoje Aleksejus Švedas pelnė taškus su pražanga ir suteikė viltį šeimininkams – 89:91.

Iki dvikovos pabaigos buvo likę 16,7 sekundės ir progą pasitikrinti nervų šaltumą gavo Nickas Weileris-Babbas, kuris pataikė abu baudų metimus bei sugrąžino saugų pranašumą „Bayern“ ekipai – 93:89.

Po šio epizodo Malcevas paprašė minutės pertraukėlės, tačiau Bertanio tritaškis tikslo nepasiekė. Vis tik „Chimki“ sugriebė kamuolį puolime ir likus 5,7 sekundės latvis realizavo dvitaškį – 91:93.

Po Andrea Trinchieri minutės pertraukėlės prie baudų metimų linijos stojo Paulas Zipseris, kuris realizavo tik vieną baudą, tačiau to „Bayern“ pergalei pakako.

„Bayern“ gretose karjeros rungtynes sužaidęs Weileris-Babbas surinko 25 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud.), 8 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus, 1 bloką, 7 išprovokuotas pražangas, 1 klaidą bei 38 naudingumo balus.

„Chimki“ komandoje siautėjęs Švedas pelnė 32 taškus (4/10 dvit., 3/11 trit., 15/15 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 11 pražangų, suklydo 5 sykius bei surinko 31 naudingumo balą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (4/10 dvit., 3/11 trit., 11 rez. perd., 5 kld., 31 naud. bal.), Dairis Bertans 15 (3/5 trit.), Errickas McCollumas 12 (4/10 dvit.).

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 25 (4/7 dvit., 4/6 trit., 8 atk. kam., 38 naud. bal.), Jamesas Gistas 19 (8/9 dvit., 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Jalenas Reynoldsas 17 (6/7 dvit., 27 naud. bal.), Paulas Zipseris 11 (1/5 trit.), Wade‘as Baldwinas 10 (2/8 dvit.).

Atrinkti (0) Visi (9)
Chimki
Fenerbache Maccabi Baskonia
2021-01-26
+1
apsidziaugiau, kai pamaciau rezultata antrastej 93:85 chimki pergale, po to pataise ir pasirodo pralose visgi chimki