Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Arnoldo Kulbokos ir Regimanto Minioto atstovaujamos Bilbao „RETAbet“ (2-4) ekipos pasirodymas Čempionų lygoje – baigtas.

20
22
78%
7/9
1

Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje 76:85 (19:20, 11:24, 16:27, 30:14) neprilygo Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (4-2) krepšininkams.

Pirmąją tarpusavio F grupės dvikovą namuose baskai pralaimėjo 72:81 ir dar prieš trečiadienio mačą turėjo realius šansus žengti toliau. Norint patekti į kitą Čempionų lygos etapą, „RETAbet“ ekipai reikėjo laimėti mažiausiai 10 taškų persvara, tačiau šį vakarą ispanai neturėjo jokių šansų.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet turkai spurtavo ir po Seko Henry dvitaškio ketvirčio pabaigoje įgijo 25 taškų pranašumą (71:46).

Formalumu tapusiame paskutiniame kėlinyje baskai sugebėjo apmažinti skirtumą, tačiau įtikinamą pergalę šventė ir į kitą etapą žengė „Pinar Karšiyaka“ (85:76).

Mačą starto penkete pradėjęs Miniotas per 22 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo ir surinko 7 naudingumo balus.

Kitas „RETAbet“ lietuvis Kulboka per 14 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/1 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 3 bei prarado 1 kamuolį ir surinko 1 naudingumo balą.

Blokas Miniotui:

„Pinar Karšiyaka“: Amathas M'Baye 23 (5/11 trit.), Raymaras Morganas 22 (7/9 dvit.), Tony Tayloras 13, Mahiras Agva 8.

„RETAbet“: Alexas Reyesas 14 (7 atk. kam.), Ondrejus Balvinas 13 (6/8 dvit.), Jaylonas Brownas 12, Johnas Jenkinsas (6 rez. perd.) ir Jovanas Kljajičius po 10.