Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Dvikovos pabaigoje spurtavusi Bostono „Celtics“ (10-8) susikūrė progą pergalingam metimui, tačiau Kemba Walkeris netaikliai atakavo krepšį atšokęs atgal ir „TD Garden“ arenoje triumfavo NBA čempionai.

27
27
14
43%
10/23

Los Andželo „Lakers“ (15-6) komanda išvykoje 96:95 (28:24, 24:25, 19:29, 25:17) dramatiškai pasiekė pergalę.

Likus žaisti 100 sekundžių Dennisas Schroderis pelnė du taškus su pražanga ir tai tapo paskutiniais „Lakers“ įmestais taškais – 96:89.

Walkeris kitoje atakoje realizavo baudas, Jaysonas Tatumas pridėjo keturis taškus paeiliui ir „keltų“ atsilikimas, likus rungtyniauti 32,8 sek., tapo minimalus – 95:96.

Po minutės pertraukėlės „Lakers“ organizuotos atakos smaigalyje atsidūrė Anthony Davisas, tačiau Walkeris nublokavo varžovą ir pasileido į greitą išpuolį.

Walkeris prisiėmė kamuolį, tačiau besibaigiant laikui netaikliai atakavo krepšį.

Tragišką taiklumą pademonstravęs Bostono ekipos įžaidėjas per 28 minutes iš žaidimo įmetė tik 1 metimą iš 12, realizavo 2 baudas iš 2 ir surinko 4 taškus. Jis dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ nesėkmę apkartino Marcuso Smarto trauma, kai gynėjas susižeidė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Po susidūrimo su Harrellu šeimininkų atletas patyrė blauzdos sužeidimą ir aikštę paliko tik padedamas „Celtics“ štabo.

Jis per 26 minutes surinko 4 taškus (2/7 metimai), 7 rezultatyvius perdavimus, po 2 atkovotus ir perimtus kamuolius.

LeBrono Jameso sąskaitoje – 21 taškas (3/6 dvit., 4/11 trit., 3/5 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos.

Daugiausia pataiko: Jaylen Brown

Anthony Davisas surinko galingą dvigubą dublį: 27 taškai (10/23 dvit., 0/2 trit., 4/7 baud.) ir 14 atkovotų kamuolių.

Jaysonas Tatumas šeimininkams surinko 30 taškų (12/18 metimai) ir 9 atkovotus kamuolius.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 30 (9 atk. kam.), Jaylenas Brownas 28, Danielis Theisas 14, Robertas Williamsas 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 27 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 21 (4/11 trit.), Montrezlas Harrellas 16, Dennisas Schroderis 12 (7 rez. perd.), Kyle'as Kuzma 11.