Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Niekaip iš pralaimėjimų liūno Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) neišlipa Dalaso „Mavericks“ (8-13).

34
40
9
2

Šį kartą Teksaso klubas savo aikštėje 108:109 (22:22, 31:25, 29:30, 26:32) nusileido Finikso „Suns“ (11-8) ir patyrė šeštąjį pralaimėjimą paeiliui.

Dar trečiajame kėlinyje „Mavs“ užtikrintai pirmavo (77:66), tačiau „Suns“ laimėjo atkarpą 26:10 ir lemiamo ketvirčio pradžioje išsiveržė į priekį – 92:87.

Rungtynių likimas sprendėsi paskutinėmis minutėms, o prieš lemiamą „Suns“ ataką „Mavericks“ po Josho Richardsono baudų turėjo dviejų taškų pranašumą – 108:106.

Lemiamą žodį rungtynėse tarė Devinas Bookeris, kuris smeigė tolimą metimą (109:108) ir paliko varžovams 1,6 sekundės išsigelbėjimui, tačiau Luka Dončičiaus tritaškis tikslo nepasiekė.

Finikso ekipos gretose žibėjo Chrisas Paulas, kurio sąskaitoje per 38 minutes 34 taškai (10/13 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos.

Rungtynių herojumi tapęs Bookeris, kuris pastarąsias keturias dvikovas praleido dėl pakinklio sausgyslės tempimo, per 31 minutę pelnė 24 taškus (5/11 dvit., 4/8 trit., 2/2 baud.).

Chriso Paulo žaidimo epizodai:

Šeimininkų komandoje rezultatyviausiai žaidęs Dončičius per 38 minutes įmetė 25 taškus (6/15 dvit., 1/4 trit., 10/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 4 sykius suklydo.

„Suns“: Chrisas Paulas 34 (10/13 dvit., 4/7 trit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Devinas Bookeris 24 (5/11 dvit., 4/8 trit.), Frankas Kaminsky 11, Deandre Aytonas (5/11 dvit., 17 atk. kam.), Cameronas Johnsonas ir Mikalas Bridgesas (4/8 dvit., 4 kld.) po 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (6/15 dvit., 10/11 baud., 8 rez. perd., 2 blok., 4 kld.), Joshas Richardsonas 24 (7/10 dvit.), Kristaps Porzingis 19 (3/8 dvit., 3/7 trit., 10 atk. kam., 3 blok., 4 kld.), Timas Hardaway 18 (3/7 trit.), Jalenas Brunsonas 11 (4/6 dvit.).