Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

LaMelo Ballas pirmą kartą pradėjo rungtynes starto penkete, tačiau ne jis buvo svarbiausia figūra Šarlotės „Hornets“ (10-11) klube.

36
31
69%
9/13
100%
5/5

Malikas Monkas pelnė 36 taškus, surengė karjeros pasirodymą, o jo vedamas Šarlotės klubas išvykoje per pratęsimą 129:121 (28:29, 26:28, 34:25, 25:31, 16:8) įveikė Majamio „Heat“ (7-13).

Rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolo pradėjęs Monkas per 39 minutes įmetė 36 taškus (2/5 dvit., 9/13 trit., 5/5 baud.). Monkas tapo ne tik daugiausiai taškų šį sezoną pelnęs atsarginis, bert jis pagerino ir „Hornets“ visų laikų rekordą, kuris priklausė Devonte Grahamui (35).

Būtent Grahamas buvo pagrindinis Monko pagalbininkas – 24 taškai (1/2 dvit., 6/11 trit., 4/5 baud.), 4 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms NBA vicečempionai dar turėjo dviženklį pranašumą (113:103), tačiau „Hornets“ kilo į lemiamą šturmą, o pratęsimą išplėšė to paties Monko tritaškis (113:113), likus žaisti 16 sekundžių.

Pratęsime iniciatyvą laikė „Hornets“, kuriems tai buvo trečioji pergalė paeiliui.

LaMelo nugalėtojams per 31 minutę pelnė 14 taškų (1/7 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Heat“ Jimmy Butleris per 37 minutes pelnė 25 taškus (9/14 dvit., 0/3 trit., 7/10 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Malikas Monkas 36 (9/13 trit., 5/5 baud.), Devonte Grahamas 24 (6/11 trit.) Gordonas Haywardas (6/10 dvit.) ir Cody Zelleris (8/14 dvit., 12 atk. kam.) po 19, LaMelo Ballas 14 (1/7 dvit., 6/6 baud., 7 rez. perd.).

„Heat“: Jimmy Butleris 25 (9/14 dvit., 7/10 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Bamas Adebayo 23 (10/15 dvit., 9 atk. kam., 3 blok.), Maxas Strusas 19 (5/9 trit.), Duncanas Robinsonas 16 (4/7 trit.), Kelly Olynykas (3/5 trit., 7 atk. kam.) ir Tyleris Herro (3/7 trit., 8 rez. perd.) po 11.